Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

3D Spor Araba Park Etme

3D Spor Araba Park Etme oyunculara park etme yeteneklerini sınamalarına imkan tanıyan bir mobil araba park etme oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir park etme oyunu olan 3D Spor Araba Park Etme’de oyuncular şık bir arabayı kontrol ediyorlar ve bu arabayı doğru bir şekilde park etmeye çalışıyorlar. Fakat bu işi gerçekleştirmek o kadar da kolay değil; çünkü karşımıza farklı türde engeller ve zorluklar çıkıyor. Biz ise bu engel ve zorluklara karşı arabamızı çizmeden park alanına girmeliyiz.

3D Spor Araba Park Etme’de park ederken sıkışık bir şekilde kümelenmiş otobüsler ve arabalar arasından yol almamız gerekiyor. Dar koridorlar arasında doğru bir şekilde hesaplama yapmalıyız. Gerçekçi bir fizik sistemine sahip olan oyunda ileri – geri vites ve direksiyonu iyi bir şekilde kombine etmemiz gerekiyor. Açılıp kapanan bariyerler, dar koridorlar ve keskin dönüşler bize heyecanlı anlar yaşatıyor.

20 farklı bölümün bulunduğu 3D Spor Araba Park Etme eğer park etme oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidecektir.

3D Spor Araba Park Etme YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Doğan SLX (Şahin) Park Etme HD

Doğan SLX (Şahin) Park Etme HD basit bir mantığa dayanan; fakat park etme oyunu oynamayı seviyorsanız size bolca eğlence sunabilecek...

Kapat