Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
5 Yaş ve Altı Tablet Eğitici Oyunlar

5 Yaş ve Altı Tablet Eğitici Oyunlar

Çocuklarınız için 5 yaş ve altı tablet eğitici oyunlar indir mı arıyorsunuz ? Şu zamanda çocuklarımıza okuma kültürü aşılayamıyoruz bari tablet yada mobil cihazlarımızda oyun oynayarak öğrenmesini istiyorsanız sizler için hazırladığımız 5 yaş eğitici tablet oyunlarını indirebilirsiniz.

5 Yaş Eğitici Tablet Oyunları

Gelişen teknolojiye ayak uyduralım çocuklarımızı eğitici oyunlarla oynatarak öğretmeye çalışalım. Teknolojiyi sadece eğlenceli oyunlarla kullanılmasını engellemek sizin elinizde anne babalar Appstore veya Play Store’da çok fazla oyunlar mevcut bunlardan hangileri sizin çocuklarınız için faydalı ? Çocuklarınız için 5 yaş tablet eğitici oyunlar hangileri ? sizler için aşağıdaki oyunlar paylaşıldı


2-5 yaş eğitici oyunlar – çocuk oyunları

2-5 yaş eğitici oyunlar – çocuk oyunları. Uygulama bebeğinizin el göz koordinasyonunu, motor becerilerini, mantıksal düşünmesini ve görsel algısını geliştirmesine yardım edecek 56 aktivite içerir. Bimi boo, orman, deniz, şehir, uzay, çöz, kutup gibi şu aktiviteleri içeren 56 bölüm ziyaret edecektir.:

2-4 yaş arası çocuklar için eğitici oyunlar

Çocuğunuzun hem zekâ gelişimi hem de eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan eğitici mini oyunlar içeren eşsiz uygulamamızın tadını çıkar.

5 Yaş ve Altı Tablet Eğitici Oyunlar YAPILAN YORUMLAR