Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Among Us Türkçe Yama

Among US, popüler olarak şuanda oynana online oyunların başında geliyor Among US oyunu kurduğunuzda sizlere Ingilizce dil  olarak gelmektedir. Among US Türkçe yama dosyası indirilmeye hazır bu eğlenceli ve aksiyon oyununu %Türkçe oynayabilirsiniz.. 🙂

Among US Türkçe yama ile oyun geçişlerini, ara yüzünü, değiştirir bu yama PC için hazırlanmıştır mobil cihazlarda bu yamayı uygulayamazsınız. Among US Steam üzerinden hızlıca inmektedir Steam üzerinden indirdiğiniz oyunu Türkçe olarak yamalayınız.

Among Us Türkçe Yama İndir

Among Us’ı Türkçe dilde oynamak istiyorsak, Among Us Türkçe yama (son sürüm) indirmeniz gerekiyor. Among Us Türkçe yama PC indirerek oyundan defa daha çok zevk alacaksınız..

gibi birçok meselenin cevabı gerçekte oyun içerisinde sahip olunan fakat oyun Türkçe olmadığı fazlası şahıs bu vb. sualleri yöneltiyor. Among Us %100 Türkçe yama ile bu mesele ortadan kalkıyor.
Oyun sebep oynanıyor, hangi modlar var, oyundaki iki doğrultu Mürettebat ve Sahtekarların vazifiyeti neler dahil olmak suretiyle tüm şeyleri Türkçe gördüğünüzden ilerleyiş hem henüz basit hatta eğlenceli, keyifli oluyor. Peki, Among Us Türkçe sebep yapılıyor?

Among Us Türkçe Yama Nasıl Kurulur? Among Us Türkçe Nasıl Yapılır?

  • Among US Oyununu Steam üzerinden indirimini yapıyoruz.
  • Türkçe dil desteği olmadığı için sitemiz üzerinden bu oyunun yamasını indiriyoruz.
  • Yamayı kutmak için dosya konumunu seçmelisiniz. Steam üzerinden Among US kurmak için Steam/Steamapps/Common/Among US dosyasının yolunu seçiyoruz.
  • Mevcut oyunun artık Türkçe oynamaya başlayacaksınız.
Among Us Türkçe Yama YAPILAN YORUMLAR