Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Among Us

Among Us İndir

Among Us, Android (APK), iOS ve Windows PC cihazlarda oynanabilen çapraz platform takviyeli süper keyifli tek çevrimiçi oyun.
Henüz en fazla oynanan çevrimiçi oyunlar arasında olan Among Us, PC’de Steam platforomu üstünden indirilebiliyor.
WiFi şebekesi üstünden dostlarınızla beraber ister dünyanın dört tek yanından oyuncularla çevrimiçi oynayın. Milyonlara oyuncunun uzaydaki mücadelesine dahil olmak için derhal Among Us indirin.

Among Us İndir PC

Among Us, hızlıca tanınmış olan çevrimiçi oyunlar arasında. Android telefon, iPhone/iPad, Windows bilgisayar bütün platformlarda oynanabiliyor ve çapraz platform desteği sayesinde değişik aygıt kullanıcılarıyla sorunsuzca oynayabiliyorsunuz.

PC platformunda Steam’den indirilebilen çevrimiçi oyun, grafiksel yönden defa ilerlemiş değil fakat süper keyifli oynanış sunuyor. Uzay geminizi kalkış için hazırlamaya çalışırken çevrimiçi (çevrimiçi olarak) ya da mahalli WiFi üstünden 4 – 10 oyuncuyla oynayın fakat Mürettebattan tek ya da daha çok herhangi futbolcu herkesi öldürmeye hükümlü Sahtekarlar olmasından dikkatli olun!

Among Us İndir Ücretsiz

Among Us, Steam üzerinden ücretli indirilmeye sunulsa da Google Play’den ücretsiz indirilebiliyor. BlueStacks gibi Android emülatörleri ile Among Us bilgisayarda ücretsiz oynama şansına sahipsiniz. Ancak en iyi oyun deneyimini Steam üzerinden indirerek alabileceğinizi unutmayın.

Among Us Nasıl Oynanır?

Among Us nasıl Oynanır ? Among US 4 – 10 oyuncu ile oynanan eğlenceli bir çok oyunculu oyundur.
Oyunda belirlenen 1 – 3 rasgele(random) seçim sayesinde Sahtekar olarak seçilir. Among US geri kalan kullanıcılar peki hangi karakterde olur. Tabi ki Mürettebat hazır olsun arkadaşlar 🙂
Bu karakterlere uzay gemisi karargah Mira HQ bir gezegen üsttü olarak bilinen mürettebat arkadaşlar elektrikli yeniden kablolama yaparak yakıtları doldurmaya çalışacağımız mini format pacman gibi düşünün görevleri tamamlamaya çalışıyoruz.
Parti oyunu Among Us nasıl oynanır? detaylı olarak anlatmak gerekirse, Among Us 4 – 10 oyunculu çok oyunculu bir oyun.
Oyuncuların 1 – 3’ü her oyunda rastgele olarak Sahtekar olarak seçilirken geri kalanlar Mürettebat Arkadaşları oluyor. Bir uzay gemisi (The Skeld), bir karargah binası (Mira HQ) veya bir gezegen üssü olarak bilinen Polus’da geçen oyunda mürettebat arkadaşları elektrikli yeniden kablolama ve yakıt doldurma gibi hayati önem taşıyan sistemleer üzerinde bakım çalışmalarından oluşan mini oyunlar formatında harita üzerinde tamamlayabilecekleri görevler üstleniyor.
Sahtekarlara da Mürettebat arkadaşlarıyla ahenk sağlamak, harita sistemlerini sabote etmek, havalandırma deliklerini geçmek, başka Sahtekarları meydana çıkarmak ve Mürettebat arkadaşlarını öldürmek için düzmece tek misyon listesi veriliyor. Can veren futbolcu hayalet oluyor; hayaletler duvarlardan geçebiliyor fakat dünya ile hudutlu etkileşime girebiliyor ve yanlızca başka hayaletler doğrulusunda görülebiliyor.
Her oyuncunun hudutlu tek görüş konisi var; bu da oyuncuların kuş bakışı kamera açısına karşın bütün kısmı, oyuncuları görmelerini engelliyor. Mürettebatlar öldürülmeden bütün görevleri tamamlayarak ya da bütün Sahtekarları bularak veyahut tesirsiz duruma getirerek kazanırken; Sahtekarlar, Sahtekarlarla Mürettebat Dostlarının adedi aynısı olacak şeklinde ya da baltalama geri sayımı bitecek şeklinde kafi sayıda Müreettebat öldürdüğünde kazanmış oluyor. Hayaletlerin de amacı; sırayla Crewmate ve Impostor hayaletleri için görevleri tamamlayarak ya da sabotajlar yaparak yaşam sürdüren grup arkadaşlarına takviye etmek.

Mürettebatlar:

 • Gemiyi hazırlamak veeya bütün Sahtekarları çıkarmak suretiyle görevleri tamamlayarak kazanın.
 • Hızlıca reaksiyon sunarak Sahtekarların sabotajlarını mahvedin.
 • Yönetici haritası ve Güvenlik kameralarını denetleyerek başka Mürettebat Dostlarınızı takip edin.
 • Tüm cesetleri hatıranda bildirerek kuşkulu Sahtekarların kim olabileceği ile ilgili tartışın. Şüpheli davranışları tartışmak için acil vaziyet toplantıları çağrısı yapın. Şüpheli Sahtekarları çıkarmak için rey kullanın.

Sahtekarlar:

 • Mürettebatı öldürün, sizi görenleri de ortadan kaldırın.
  Mürettebat dostlarınızla ahenk sağlamak için görevleri yapar gibi görünün.
 • Havalandırma deliklerinden saklıca geçerek gemi içinde kısa sürede hareket edin.
 • Kaosa sebep olmak ve mürettebatı bölmek için sabotajları kullanın.
  Kurbanları tuzağa düşürmek ve saklı tek şeklinde öldürmek için kapıları kapatın.

Among Us Sistem Gereksinimleri

Among Us bilgisayarda oynamak için Windows PC sistem gereksinimleri şu şekilde:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1+
 • İşlemci: SSE2 komut seti desteği
 • Bellek: 1 GB RAM
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depolama: 250 MB kullanılabilir alan

Incoming search terms:

 • among us indir pc
Among Us YAPILAN YORUMLAR