Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ios.android.icon  1 75x75 - Android’de Silinen Dosyaları Geri Getir

Android’de Silinen Dosyaları Geri Getir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazlarınızda silinen dosyaları geri getirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bilgisayarınızda bulunan sabit diskte yer alan dosyaları kurtarmak tam olarak mümkün olabiliyor. Bazı kurtarma uygulamaları yüzdesel olarak geri kazanım sağlıyabiliyor.

Android cihazlarda silinen dosyaları aslında kurtarmakta bu yüzdesel oranlarda mümkündür.


Android’de Silinen Dosyaları Geri Getir

7-Data Android; Android cihazınızdan yanlışlıkla veya farklı nedenlerden doları sildiğiniz e-posta, mesaj, fotoğraf gibi tüm verilerinizi kolaylıkla kurtarmanıza olanak sağlayan kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz bir yazılımdır.

7 data recovery suite 6 800x600 - Android’de Silinen Dosyaları Geri Getir
android cihazdan dosya kurtar

Telefonunuzda detaylı bir tarama yapıldıktan sonra klasörleriniz ekranda görünecektir. Bu klasörler arasından kurtarmak istediklerinizin yanındaki kutucuğu işaretleyerek Kaydet butonuyla devam edebilirsiniz. 

Kaydet butonuna bastıktan sonra kurtarılan dosyaların nereye kaydedileceğini seçmeniz gerekiyor. Seçimi yaptıktan sonra OK butonuna basıp, kurtarma işlemini başlatıyoruz.

Android’de Silinen Dosyaları Geri Getir YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
c media player 66712 - C Media Player
C Media Player

C Media Player indir, bilgisayarlarınızdaki medya oynatıcılarına alternatif olarak kullanabileceğiniz bir yazılımdır. İşlevsel özellikleri ve düşük güç tüketimiyle karşımıza çıkan C...

Kapat