Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

AnyDesk

AnyDesk programı indir, Windows, Android ve ios işletim sisteminde kullanılabilen cihazları bir birine erişmesini sağlayan uzak masaüstü programıdır. İnternet bağlantısı sayesinde uzaktaki cihazınıza uygulamayı aktif ettiğinizde erişmenize olanak sağlar. 

Mobil cihazlarınıza PC bağlanabilir internet hızınıza bağlı masaüstünü yönetebilirsiniz. Özellikle yardım için bu program kullanılmaktadır.  AnyDesk Kullanımı oldukça basit ve kolaydır uygulamayı karşı taraf yüklediğinde sizlere verilen kodu girerek direk bağlanıp işlem yapabilirsiniz.

AnyDESK Şifre İşlemleri

Bağlanacağınız AnyDesk uygulamasına şifre koyabilir başka kullanıcıların cihazlarına erişimini kısıtlayabilirsiniz. 

AnyDesk Şifre Sabitleme işlemi

AnyDesk uygulamasını çalıştırıp sağ üste yer alan üç çizgiyi kullanıp ayarlar kısmına girmeniz gerekmektedir. Buradan denetimsiz erişime izin ver tıklayarak bir şifre belirlemelisiniz.

AnyDesk Şifresiz Bağlantı Nasıl Yapılır

Anydesk uygulamasında şifresiz işlem yaparak erişim sağlanabilmektedir. izin olmadan ayarlar kısmında bağlantı taleplerine izin ver seçeneğini tıklayarak karşı tarafın şifresiz sizden izin almadan bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

AnyDesk ne için kullanılır?

Anydesk programı cihazların bir birine uzaktan ulaşmasını sağlar Cihazların kodlarıyla uzaktan masaüstüne bağlanabilir yardımcı olabilirsiniz 🙂

AnyDEsk Ücretsiz mi ?

AnyDesk programı ücretsiz olarak şahsi kullanıma açıktır uygulamayı ücretsiz olarak indirip erişim sağlayabilirsiniz.

Yapılabilen diğer işlemler arasında şunlar yer alıyor:

  • Ekran görüntüsü alma
  • Diğer bilgisayardaki sesleri duyma
  • Klavye ve fare kilidi
  • Bağlantı ayarları
  • Hafızaya erişim sağlama

Incoming search terms:

  • anydesk indir
AnyDesk YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Among Us

Among Us İndir Among Us, Android (APK), iOS ve Windows PC cihazlarda oynanabilen çapraz platform takviyeli süper keyifli tek çevrimiçi...

Kapat