Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Assassin’s Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla indirin ve Ubisoft’un oluşturduğu çarpıcı dünyaya ismim atın! Assassin’s Creed Black Flag ve Assassin’s Creed Origins oyunlarının arkasındaki ekip doğrulusunda Ubisoft Montreal’de tasarlanan Assassin’s Creed Valhalla, oyuncuları muhabere ve zafer masallarıyla büyüyen azılı tek Viking akıncısı olan Eivor’un destanını yaşamaya çağrı ediyor.

Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu Assassin’s Creed Valhalla, büyüleyici tek Viking tecrübesi sunuyor. Oyuncuları İngiltere’nin merhametsiz Karanlık Çağlarına bırakarak onlara hem güzel hem hareketli tek açık dünya sunuyor.

Baskınlar, yerleşim yerlerini genişletme, güçlerini pekiştirme ve tesirlerini yayma gibi yeni özelliklerin ilave ettiği nihai oyunda oyunculara erkek ya da bayan Eivor olarak oynama opsiyonu sunuluyor ve saç, dövme, muhabere boyası ve teçhizatı özelleştirme kabiliyeti de dahil olmak suretiyle değişik özelleştirme araçlarına erişebiliyorlar.

Politik ittifaklar, muhabere kararları ve diyalog tercihleri Assassin’s Creed Valhalla dünyasını etkileyebiliyor, bu nedenden dolayı oyuncular klanlarının evini ve geleceğini savunmak için akilane tercih inşa etmek zorunda! MS. 9. yy’da ebedi savaşlar ve azalan kaynaklarla Norveç’ten sürülen oyuncular, Eivor’un Norsemen klanını buzlu Kuzey Denizi süresince İngiltere’nin bölünmüş krallıklarının varlıklı topraklarına götürüyorlar.

Oyuncular klanları için yeni tek ileriki planlamak ve Viking savaşçılarının merhametsiz kavga stilini, her vaktinden daha çok düşman çeşitliliğine karşı çift silah kullanma kabiliyetini sahibi olan güncellenmiş tek muhabere sistemiyle yine yaşam sürdürmek zorudna.

Kaynakları teminat altına alabilmek için oyuncular defa gereksinim duydukları ganimetleri ve kaynakları toplamak yerine Viking gemilerini kullanarak belirlenmiş yerlere baskınlar yapabiliyor.

Vikingler yeni hanelerine yerleşmeye başladığında ilk olarak onları putperest olarak kınan ve muasır tek İngiltere’nin tek hükümdarı olarak görünen Wessex Kralı Aelfred dahil Saksonlar’ın direnişiyle karşılaşırlar. Her şeye karşın Eivor, Vallhalla’ya ulaşmak için ihtiyaç duyulan olanı yapmalıdır.

Assassin’s Creed Valhalla PC Oyunu Oynanış Detayları

  • İngiltere genelinde Sakson kalelerine destansı Viking baskınları düzenleyin.
  • Çift kullanılabilen güçlü silahlar ve Vikinglerin içgüdüsel savaş tarzını yeniden yaşayın.
  • Assassin’s Creed’de şimdiye kadar bulunan en çeşitli düşman yığınıyla kendinize meydan okuyun.
  • Yaptığınız her seçenekle karakterinizin büyümesini şekillendirin ve zafere giden yolu inşa edin.
  • Norveç’in sert kıyılarından İngiltere’nin güzel krallıklarına kadar, Karanlık Çağ açık dünyasını keşfedin.

Assassin’s Creed Valhalla PC Sürümleri

Assassin’s Creed Valhalla’nın Gold, Ultimate ve Collector’s Sürümleri bulunuyor:

Gold Edition: Temel oyunu ve Season Pass’i içeriyor.

Ultimate Edition: Temel oyunu, Season Pass’i ve oyunculara özel kişiselleştirme içeriğine erişim sağlayan Ultimate Paket’i içeriyor: Berserker Gear Paketi, Berserker Settlement Paketi, Berserker Longship Paketi ve silahları veya teçhizatı geliştirmek için kullanılan bir Runes Seti.

Collector’s Edition: Temel oyun, Season Pass, Ultimate Paket, Eivor’un üst düzey Ubicollectibles kopyası ve Drakkar (yükseklik: 30cm), Koleksiyoncu Kılıfı, üzerinde benzersiz bir sanat eseri olan bir Steelbook, numaralı bir özgünlük sertifikası, kuzgunu ve baltasıyla Eivor’un Viking Heykelciği (yükseklik: 5cm), özel baskı resimler ve oyunun Seçilmiş Müzikleri bulunur. Koleksiyoncu Sürümü yalnızca Ubisoft Store’da.

Assassin’s Creed Valhalla YAPILAN YORUMLAR