Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Avast Online Security

Avast Online Security uzantısı Google Chrome tarayıcısında gizliliğinizi ve güvenliğinizi en üst civarlara çıkarmanızı sağlıyor.

İnternette dolaşırken çoğu tehdit unsuruyla karşı karşıya gelebiliyor ve sıkça kullandığımız işlemler başka bir deyişle bankacılık, sosyal basın ve e-posta hesapları gibi şahsi bilgi birikimlerimiz de tehlikeye giriyor.

Avast Online Security uzantısı, ziyaret ettiğiniz internet sitelerini tarayarak düzmece olup bulunmadığı ile ilgili sizi uyarabiliyor.
Zararlı olabilecek internet sitelerine karşı da sizi uyaran uzantı, herhangi bir internet sitesinin adresini hatalı girdiğinizde sizi realite sayfaya da yönlendirerek karşılaşabileceğiniz olumsuzluklara karşı tedbir alıyor.
Hassas bankacılık işlemlerinizi yapar iken sizi SafeZone’a yönlendiren ve böylece kötü amaçlı şahıslardan zarar görmemenizi de gerçekleştiren Avast Online Security, rahatsız edici reklamları da engel olarak internette takip edilmenizin de önüne geçiyor.

Avast Online Security YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
SlimBrowser

SlimBrowser indir, başka web tarayıcılarına göre epey yalın tek yapıya sahiptir. Aynı şeklinde başka web tarayıcılarına göre daha düşük tek boyuta bulunduran SlimBrowser, süratli ve güvenilir tek...

Kapat