bil ve fethet oyunu indir

Bil ve Fethet Oyunu

Bil ve Fethet Oyunu indir, Bu oyunda bil ve fethet apk üzerinden bil ve fethet oyna oyun skor yarışması sayesinde seviyenizi belirleyeceksiniz.

Bil ve Fethet Oyunu Nedir ?

Bil ve fethet soru cevap oyunu olmakla birlikte türünün birazda aksiyon içerikli versiyonudur. Bil ve fethet doğru cevapları vererek listede olan kaleleri işgal ediyorsunuz bil ve fethet facebook üzerinden de yaygın olarak oynanmaktadır. bir facebook hesabınız varsa bil ve fethet facebook üzerinden bağlayarak kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

bil ve fethet oyunu indir

Bil ve Fethet Oyunu indir

Bil ve fethet oyna oyun skor oynadığınız oyun işgal ettiğiniz kaleye göre skor puanları almanıza olanak sağlamaktadır. En yüksek lige çıkmak için bir çok kaleyi doğru vereceğiniz cevaplarla ulaşabilirsiniz.

bil ve fethet oyna oyun skor
bil ve fethet oyna oyun skor

Bil ve fethet mobil cihazlar için oynanmaya hazır .apk versiyonunu android cihazlarınıza kurup bil ve fetret apk oyunun indirebilirsiniz.

Sadece kale işgali yok sizde binlerce kullanıcıyla birlikte kendi ittifakınızı kurabilirsiniz. Oyuncular kendi aralarında ilginç sorular göndermekte ve gönderdiği sorularla puanlar verebilirsiniz. Bil ve fethet soru gönder işlemini yaparak kendi sorularınızı paylaşmayı unutmayın.

Bil ve fethet kendi profilinizi oluşturun size ait köyü genişlete bilir binalarınızı güçlendirebilirsiniz. bil ve fethet arkadaş ekleme işlemi yapabilirsiniz. Kendi arkadaş listenizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Yapmanız gereken şey çevrenizde mobil cihazlara sahip insanlar bulunması ve önerilerde bulunmanız bunu yaptığınızda bil ve fethet arkadaş ekleme işlemi sağlarsınız.

Bil ve Fetheti istediğin cihazdan ve her yerde oyna! Oyuna bilgisayarından başla, mobil cihazından ya da tabletinden ilerlemeyi kaybetmeden oynamaya devam et. 

Bil ve Fethet Oyunu YAPILAN YORUMLAR