Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
bil ve fethet oyunu indir

Bil ve Fethet Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bil ve Fethet Oyunu indir, Bu oyunda bil ve fethet apk üzerinden yarışması sayesinde seviyenizi belirleyeceksiniz.

Bil ve Fethet Oyunu Nedir ?

Bil ve fethet soru cevap oyunu olmakla birlikte türünün birazda aksiyon içerikli versiyonudur. Bil ve fethet doğru cevapları vererek listede olan kaleleri işgal ediyorsunuz üzerinden de yaygın olarak oynanmaktadır. bir facebook hesabınız varsa bil ve fethet facebook üzerinden bağlayarak kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

indir 30 - Bil ve Fethet Oyunu
bil ve fethet oyunu indir

Bil ve Fethet Oyunu indir

Bil ve fethet oyna oyun skor oynadığınız oyun işgal ettiğiniz kaleye göre skor puanları almanıza olanak sağlamaktadır. En yüksek lige çıkmak için bir çok kaleyi doğru vereceğiniz cevaplarla ulaşabilirsiniz.

bil ve fethet oyna oyun skor
bil ve fethet oyna oyun skor

Bil ve fethet mobil cihazlar için oynanmaya hazır .apk versiyonunu android cihazlarınıza kurup oyunun indirebilirsiniz.

Sadece kale işgali yok sizde binlerce kullanıcıyla birlikte kendi ittifakınızı kurabilirsiniz. Oyuncular kendi aralarında ilginç sorular göndermekte ve gönderdiği sorularla puanlar verebilirsiniz. işlemini yaparak kendi sorularınızı paylaşmayı unutmayın.

Bil ve fethet kendi profilinizi oluşturun size ait köyü genişlete bilir binalarınızı güçlendirebilirsiniz. işlemi yapabilirsiniz. Kendi arkadaş listenizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Yapmanız gereken şey çevrenizde mobil cihazlara sahip insanlar bulunması ve önerilerde bulunmanız bunu yaptığınızda işlemi sağlarsınız.

Bil ve Fetheti istediğin cihazdan ve her yerde oyna! Oyuna bilgisayarından başla, mobil cihazından ya da tabletinden ilerlemeyi kaybetmeden oynamaya devam et. 

Bil ve Fethet Oyunu BENZER İÇERİKLER
Bil ve Fethet Oyunu YAPILAN YORUMLAR