Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
biugo indir

Biugo

Biugo indir mobil cihazlar için video üzerinde değişiklik yada video içerisine resimler ekleme işlemi yapabileceğiniz harika bir video düzenleme uygulamasıdır.
Biugo ile resimleri bir araya toplayarak video oluşturabilir hatta onların üzerine yazılar, müzik ve özel efektler kullanarak video klipleri oluşturabilirsiniz.
Video klip oluşturma programı olarak da bilinen biugo ile nasıl video klipleri oluşturabileceğinizi anlatan bir açıklama yaptık. 🙂

Biugo özel şablonlara sahiptir bu şablonları kullanarak hazır videolar oluşturabilirsiniz. oluşturduğunuz video klipleri sosyal medyada kullanabilirsiniz.

Özel günler için video yapma programı olarak kullanabilirsiniz. Özel günler doğum günleri,evlenme yıl dönemleri,sevgililer günü için videolar oluşturabilirsiniz. Video yapacağınız kişilerin resimlerini bir araya toplayarak onlara efekt vererek özel günler için video programını kullanabilirsiniz.

Biugo indir ile yapabilecekleriniz

  • Video klip oluştur
  • Whattsap için video oluştur
  • Tik için video oluştur
  • İnstagram için video oluştur
  • özel günler için video oluştur


Biugo yukarıdaki uygulamaların dışında bir çok etkileyici videolar oluşturacaksınız. Siz düşünün uygulama sağlasın hem ios hemde android cihazlara uyumludur cihazınıza işletim sistemine uygun olanı indiriniz.

Biugo Kullanımı ve Açıklaması

Biugo android cihazına indirip kurulumu yapıyoruz .
Biugo uygulamasını açtığınızda sizlere hazır bir kaç video şablonu sunmaktadır. Örnek uygulaması ; Street Grafiti yani sokaklarda duvarları boyamak resimleri aktarmak. Street Grafiti seçiyoruz.
Biugo indir size lütfen bir efekt seçin yazısı karşınıza çıkmaktadır. Karşımızda iki seçenek var
1) Online resimleri seçerek ekle
2) Kendi Fotoğraflarınızdan seçin seçeneği sunmakta
Biz burada 2. seçeneği seçerek duvarda çıkacak resmi belirleyeceğiz. Resimleri kesip istediğiniz boyuta getirerek seçim yapıyoruz.
Biugo bize artık videoyu oynata bilirsiniz seçeneğini seçtikten sonra seçilen video da duvara sizin resminiz yansıyacaktır.Biugo YAPILAN YORUMLAR