Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

BlueStacks

Bluestacks indir, Android oyun tutkunuysanız ve oyunların android cihazlarda değil Bilgisayar üzerinden oynamak istiyorsanız sizler için tasarlanmış harika windows uygulaması BlueStacks Android simülatörü uygulamasıdır.
Bilgisayarda android cihazların oyunu oynamak hepimizin ihtiyacı gibi görünüyor bunu düşünen BlueStacks uygulaması sizlere Bilgisayar üzerinden android cihazlarında oynanan oyunları açmanıza yardımcı olacaktır.

Her seviyeden bilgisayar kullanıcıları için tasarlanmış hiç anlamayan bir kişi bile programı indirerek kurup çalıştırabilir.

BlueStacks indir ve kurulumu

Programın sitemiz üzerinden indire bilirsiniz. İndir butonuna tıkladığınızda yönlendirme yapılır. Bilgisayarınıza programı kurmak tamamen sisteminizin gücüne bağlı olarak zaman ayarlaması yapılmaktadır. Bu nedenle bilgisayarınıza programı kuracağınız zaman sabırlı bir şekilde beklemenizi öneririm.

Programın kurulumu tamamlandıktan sonra, Mobil cihazlarda android için gerekli gmail adresinize ihtiyacınız var Gmail cihazıyla oturumu açtığınızda kullanıma hazır hale gelmektedir. Google play Store üzerinden hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

bluestacks indir

Clash of Clans, Clash Royale ve daha birçok popüler Android oyununu bilgisayarlarınız üzerinde oynamanıza olanak sağlayan BlueStacks, Android deneyimini bilgisayarları üzerinde yaşamak isteyen kullanıcılar için oldukça etkili bir çözüm sunmaktadır.

Sonuç olarak bilgisayarda Android kullanma keyfini yaşamak istiyorsanız, sizlere ücretsiz olarak sunulan BlueStacks’i mutlaka denemelisiniz.

BlueStacks Özellikleri:

 • Bilgisayarda Android oyunlarını oynama
 • Bilgisayarda Android uygulamalarını çalıştırma
 • Oyunlardan ve uygulamalardan ekran görüntüsü alma
 • Eş zamanlı olarak birden fazla oyun veya uygulama çalıştırabilme
 • Twitch üzerinde canlı yayın yapabilme
 • 1.5 milyonun üzerinde Android oyununa ulaşabilme

BlueStacks İle Oynamak İçin En İyi Battle Royale Oyunları

PUBG,Free Fire ve Rules of Survival,Crossfire Legends,Modern Combat 5 ve NOVA Legacy,Iron Throne,Lords Mobile ve King of Avalon

Incoming search terms:

 • bluestacks indir
 • bluestaсks 2 indir
BlueStacks YAPILAN YORUMLAR

 • Oyun Açma Programı İndir – Ücretsiz Mobil Uygulama,Program ve Oyun indir
  2 sene önce

  […] cihazların bilgisayarda açma programı BlueStack Android cihazlarında açılmasını istediğiniz uygulamaları bilgisayar üzerinden […]

Önceki yazıyı okuyun:
Yandex Browser

Yandex Browser indir , Google gibi bir arama motoruna sahip ayrıca internet tarayıcı desteği bulunan arama motorudur. Yapımcı Rus yapımı...

Kapat