Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

BluetoothView

BluetoothView indir, Etrafınızda bulunan bluetooth özelliği açık olan cihazları tespit etmek ve bunların işleyişini takip etmek için hazırlanmış kullanışlı bir bluetooth programıdır.

BluetoothView indir – Bluetooth analiz yap

BluetoothView ufak bir uygulamadır. Windows işletim sisteminizde kurarak Bluetooth indir yaparak uygulamayı aktif edelim. Artık etrafınızda bulunan cihazlara Bluetoot bağlanarak kullanabilirsiniz. Ayrıca bu uygulama ile cihaz adı detayları ve bağlantı bilgilerini gösteren ücretsiz bir araçtır.

BluetoothView listelenen cihazları seçerek bağlanmanızı ve kayıt altında tutarak hızlı şekilde Bluetooth işlemi yapmanızı sağlar.

Programın kullanışlı ve ufak olması tüm kullanıcılar tarafından kullanabilecek düzeydedir. Bu nedenle detaylandırma beklenmemeli sadece Bluetooth işlemleri takip edilmelidir. Program sizlere farklı bir amaç için kullanma özelliği vermemektedir. Programın özelliği de çevremizde yeni bir cihaz algılandığında sesli bir uyarı göndermektedir. Bu cihazlara bağlanabilirsiniz.

Bütün Windows işletim sistemleri üstünde meselesiz şeklinde gayret gösteren BluetoothView, sabit diskiniz üstünde çok az yer kaplamaktadır ve düzenek kaynaklarını epey düşük miktarda kullanmaktadır.

Bluetooth aygıtlarını belirlemek ve hareketlerini seyretmek ile ilgili oldukça yetenekli tek uygulama olan BluetoothView, basit tüketimi vasıtası ile de her düzeyden bilgisayar kullanıcısı doğrulusunda kolaylıkla kullanmak mümkün.

BluetoothView BENZER İÇERİKLER
BluetoothView YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Traffic Rider indir
Traffic Rider

Traffic Rider indir, ücretsiz motor oyunu ile motor sürerek yarış yapabilir siniz. Gerçek motor seslerinin eşliğinde motor yarışı oyunu oyna...

Kapat