Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Brawlhalla

Brawlhalla, Ubisoft yapımı platform kavga oyunu. Çevrimiçi ya da mahalli olarak 8 oyuncuya kadar destansı tek platform dövüşü. Herkese açık, sıradan maçları tecrübe edinin ya da dostlarınızı kalifiye tek odaya çağrı edin. Oynaması ücretsiz! Çapraz platform desteği sayesinde PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve Steam’deki milyonlarca oyuncuyla oynayın.
Brawhalla’da tarihin en devasa savaşçıları, destansı tek efor ve yetenek testinde en iyi olduğunu ispatlamak için mücadeleye giriyor. Efor silahlar ve aletlere sahipsiniz, sahip olduğunuz her silah oynanış tarzını değiştiriyor. Sıralama bazlı çevrimiçi mücadelelere katılabildiğiniz gibi tek başınıza (solo) turnuvalarda maç edebiliyorsunuz. Çoğu oyun modu var ve en çok 8 oyuncunun katılabildiği kalifiye maçlar için de çoğu tercih var. Oynayışınızı geliştirebileceğiniz, yeni hareketler öğrenebileceğiniz ayrı idman odası da mevcut.
Brawlhalla iOS Oyunu Özellikleri
Online Sıramalı 1’e 1 ve 2’ye 2 – Düşmanlarla tek başınıza dövüşün ya da dostlarınızla grup olun. Seviyenize yakın oyuncularla eşleşin.
4’e Karşı 1 – Dört savaşçının girdiği sıradan maçlar fakat sadeece tek şahıs kazanabiliyor.
Özel Odalar – Bütün platformlardan -8’e kadar- arkadaşınızı muhtelif kalifiye maçlara çağrı edin. 4’e 4, 1’e 3, Herkese Tek ve henüz fazlası
Birçok Oyun Modu – Brawlball, Bombsketball, Bayrağı Ele Geçir, Kung-Foot ve henüz çoğu keyifli parti oyunu modu
Antrenman Odası – Oyunun inceliklerini öğrenin, kendinizi geliştirin.

Brawlhalla YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Far Cry 6

Far Cry 6, Ubisoft’un FPS oyunu. Ubisoft Toronto doğrulusunda tasarlanan birinci kişi nişancı oyunu Far Cry 6, PC platformunda Epic...

Kapat