Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
c media player 66712 - C Media Player

C Media Player

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

C Media Player indir, bilgisayarlarınızdaki medya oynatıcılarına alternatif olarak kullanabileceğiniz bir yazılımdır. İşlevsel özellikleri ve düşük güç tüketimiyle karşımıza çıkan C Media Player ile tüm medya dosyalarınızı oynatabiliyorsunuz.

Kullanıcı deneyimini en üst düzeyde tutan bir medya oynatıcı olarak nitelendirebileceğim C Media Player, videolarınızı oynatırken zevk alacağınız diğer özellikleriyle de dikkat çekiyor. URL adreslerinden direkt olarak video oynatma, minimum işlemci ve ram tüketimi gibi özellikler ile yüksek performans sağlayan C Media Player, mutlaka bilgisayarlarınızda yer alması gereken bir oynatıcı diyebilirim. Bir oynatıcıda olması gereken tüm özellikleri de bünyesinde bulunduran yazılım, neredeyse tüm dosya türlerine destek sunuyor. Kullanışlı ve pratik bir oynatıcı arıyorsanız C Media Player sizleri bekliyor.

C Media Player indir uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

C Media Player BENZER İÇERİKLER
C Media Player YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
private app lock 11865 - Private App Lock
Private App Lock

Private App Lock, Android telefon kullanıcıları arasında beğenilen uygulama kilitleme, şifre koyma uygulamalarından biri. WhatsApp mesajlarınız başta olmak üzere tüm...

Kapat