Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Call of Duty: Mobile

Call of Duty Mobile, APK ya da Google Play’den Android telefonlara indirilebilir. Android telefonlar için kalifiye olarak geliştirilmiş resmi Call of Duty oyunudur. Henüz en fazla oynanan mobil oyunlar arasında olan Call of Duty mobil hilecilere de geçit vermiyor. Soluk kesen çevrimiçi mücadelelerde yerinizi alabilmek için derhal yukarıdaki Call of Duty Mobile APK İndir düğmesine dokunarak Call of Duty mobil oyunu telefonunuza yükleyin.

Call of Duty Mobile APK İndir

Call of Duty: Mobile APK indirerek PC’deki en iyi FPS oyununu mobil cihazınızda oynamanın tadını sürün. Activision ve Tencent Games eşliğinde mobil platforma çıkardığı Call of Duty mobil oyunu Call of Duty: Mobile (eski isimiyle Call of Duty: Legends of War), orijinal CoD oyunundaki bütün mizaç, harita, silah, ekipman ve muhabere ruhunu sunuyor. 100 oyunculu Battle Royale muhabere kısmı mı? 5’e 5 takımlarla süratli çoşkulu ölümüne mücadele mı?

Yok ise keskin nişancıların karşılaşması mı? Activision’ın fiyatsız Call of Duty Mobile oyununda hepsi var.
Mobil platformda orijinal Call of Duty oyunundan uyarlanan ilk mobil oyun olma özelliğini taşıyan Call of Duty Mobile’da Captain Price, Ghost ve başka ironik Call of Duty karakterleriyle anlık defa oyunculu çarpışmalara giriyorsunuz.

Süratli çoşkulu taktiksel oynanış yayınlayan Call of Duty Mobile oyunu, detayların göze çarptığı, çarpıcı efektler yayınlayan AAA konsol kalitesinde grafikleriyle resim manada da niteliğini meydana koyuyor.

Değişik oyun modlarında 5’e 5 realite oyunculara karşı çevrimiçi savaşıyor, tek olarak ya da dostlarınızla beraber zombilere karşı yaşamda kalma maçı veriyorsunuz. Nuketown, Crash, Hijacked ve başka malum classic Call of Duty haritalarında karşı karşıya geliyorsunuz.

Kahramanlarınızı, silahlarınızı özelleştirebiliyorsunuz. Çevrimiçi multiplayer maçlar süresince kazanılan kalifiye takviye sistemi Scorestreaks de mobil versiyonda unutulmamış.

Mobil cihazlarda fiyatsız oynanabilir: Kişiselleştirilebilir kontrol sistemi, sesli ve yazılı Eklendi, çarpıcı üç ebatlı grafikler ve yüksek ses kalitesiyle telefondan konsol kalitesinde HD oyun deneyimi. Dünya çapında en fazla oynanan birinci kişi nişancı oyununun heyecanını bundan sonra dilediğiniz vakit telefonunuzdan yaşayabilirsiniz.

Çok sevilen oyun modları ve haritalar: Call of Duty: Black Ops ve Call of Duty: Çağdaş Warfare oyunlarının ilk defa fiyatsız kullanıma açılacak olan efsanevi defa oyunculu haritalarında oynayın. Veyahut dostlarınızla tek araya gelip görülmemiş 100 kişilik Battle Royale yaşamda kalma haritasında oynamaya başlayın. Dünyanın dört tek yanındaki milyonlarca oyuncuyla beraber siz de eğlenceye katılın.

Eşsiz teçhizatınızı kişiselleştirin: Call of Duty Mobile oynarken karşınıza kilidini açıp alabileceğiniz bir ton meşhur mizaç, silah, kıyafet, skor serisi ve teçhizatınızı kişiselleştirmek için kullanabileceğiniz tertibat parçaları çıkacak. Bu teçhizatı Battle Royale, Grup Ölüm Mücadelesi, Cephe Hattı, Herkese Açık, Ara ve Yok Et, Hakimiyet, Zorlu Nokta ve başka soluk kesen defa oyunculu PvP modlarında savaşırken yanınızda getirin.
Rekabet dolu sosyal tek oyun: Rekabetçi Sıralama Modu’nda en üst sıraya yerleşmek ya da dostlarınızla beraber oynarken en çok Klan mükafatını kazanmak için becerilerinizi ve taktik yeteneklerinizi kullanın. Bu soluk kesen ve fiyatsız çevrimiçi FPS oyununda milyonlarca arkadaş ve düşmanla rekabet edin ve kapışın.
Seçimlerle dolu ve karmaşık: Oynanış, kontroller ve donatım gibi konularda Call of Duty Mobile size kendini sürekli yenileyen, komplike ve derinlikli tek tecrübe sunuyor.

Incoming search terms:

  • call of duty\yi telefonunuza ücretsiz indirin
Call of Duty: Mobile YAPILAN YORUMLAR