Camtasia Studio

Camtasia Studio indir, ücretsiz kullananlara ekran videosu kaydetme ile ilgili yardım eden ve bununla birlikte geniş video tertip etme seçenekleri yayınlayan etkin tek ekran videosu çekme yazılımıdır.

Camtasia Studio ile ekranınızın belirli tek kısmının ya da bütününün görüntüsünü video dosyaları olarak kaydedebiliyorsunuz.
Program ile sunumlar içine yerleştirebileceğiniz videoları ve video rehberleri basitçe hazırlayabiliyorsunuz.

Program size video kayıt prosedürü bittikten ardından kaydettiğiniz videolar için ön izlemeler sunuyor ve çalışmanızı bitirmeden çalışmanız ile ilgili düşünce sahibi olmanıza yardım ediyor.

Camtasia Studio ile kayıt yapar iken mikrofonunuzdan çıkan sesleri kullanarak videolarınıza sesli anlatımlar da ekleyebilirsiniz.

Camtasia Studio ayrıntılı tek şeklinde videolarınızı düzenleyebilmenize de imkan sağlayan araçlarla donatılmış.

Kayıt işleminden ardından kullanacağınız arayüzde video kesme gibi işlemleri uygulayabileceğiniz araçlara ulaşabiliyorsunuz ve böylece kaydettiğiniz videodaki istenmeyen bölümlerden kurtulabiliyorsunuz.
Bunun yanı sıra kaydettiğiniz videolara değişik ses kayıtları da ekleyebiliyorsunuz.

Programın videolara ses mafsala özelliğiyle videolarınıza arka plan müzikleri de ekleyebilirsiniz.
Bunun yanı sıra Camtasia Studio videolarınıza fotoğraf içerisinde fotoğraf, ses efektleri, görüntü efektleri ve başlıklar gibi değişik efektleri eklemenize de yardım ediyor.
Camtasia Studio kaydettiğiniz videoları değişik formatlar da bilgisayarınıza kaydedebilmekte.
Program yüksek kalifiye videolar için oldukça yetenekli tek sıkıştırma tekniği kullanıyor ve düşük dosya boyutuna karşın kaliteden taviz vermeyen videolar yaratabiliyor.

Camtasia Studio YAPILAN YORUMLAR