Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Camtasia Studio

Camtasia Studio indir, ücretsiz kullananlara ekran videosu kaydetme ile ilgili yardım eden ve bununla birlikte geniş video tertip etme seçenekleri yayınlayan etkin tek ekran videosu çekme yazılımıdır.

Camtasia Studio ile ekranınızın belirli tek kısmının ya da bütününün görüntüsünü video dosyaları olarak kaydedebiliyorsunuz.
Program ile sunumlar içine yerleştirebileceğiniz videoları ve video rehberleri basitçe hazırlayabiliyorsunuz.

Program size video kayıt prosedürü bittikten ardından kaydettiğiniz videolar için ön izlemeler sunuyor ve çalışmanızı bitirmeden çalışmanız ile ilgili düşünce sahibi olmanıza yardım ediyor.

Camtasia Studio ile kayıt yapar iken mikrofonunuzdan çıkan sesleri kullanarak videolarınıza sesli anlatımlar da ekleyebilirsiniz.

Camtasia Studio ayrıntılı tek şeklinde videolarınızı düzenleyebilmenize de imkan sağlayan araçlarla donatılmış.

Kayıt işleminden ardından kullanacağınız arayüzde video kesme gibi işlemleri uygulayabileceğiniz araçlara ulaşabiliyorsunuz ve böylece kaydettiğiniz videodaki istenmeyen bölümlerden kurtulabiliyorsunuz.
Bunun yanı sıra kaydettiğiniz videolara değişik ses kayıtları da ekleyebiliyorsunuz.

Programın videolara ses mafsala özelliğiyle videolarınıza arka plan müzikleri de ekleyebilirsiniz.
Bunun yanı sıra Camtasia Studio videolarınıza fotoğraf içerisinde fotoğraf, ses efektleri, görüntü efektleri ve başlıklar gibi değişik efektleri eklemenize de yardım ediyor.
Camtasia Studio kaydettiğiniz videoları değişik formatlar da bilgisayarınıza kaydedebilmekte.
Program yüksek kalifiye videolar için oldukça yetenekli tek sıkıştırma tekniği kullanıyor ve düşük dosya boyutuna karşın kaliteden taviz vermeyen videolar yaratabiliyor.

Camtasia Studio YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
fifa 2020 indir
EA Games FIFA 20 İle İlgili İlk Detaylar

Ilk kez tek FIFA oyunu konusunda ayrıntıları oyun tanıtılmadan evvel paylaşan EA Games, bu bölümde oyunculara epey değişik tek tecrübe vadediyor.  FIFA 20 ile ilgili yayınlanan resmi blog yazınında belirtilenlere göre, yeni oyun ile birlikte koruma sistemi...

Kapat