Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

CamToPlan

CamToPlan, 2018’in en iyi Android uygulamaları listesinde olan artırılmış gerçeklik ölçüm uygulaması. Google’ın kendi Measure uygulamasından çok daha gelişmiş olan ölçüm uygulamasıyla duvarların uzunluğunu, halı, mobilya boyutlarını, süpürgeliklerin boyunu yere eğilmeden, odanın düzenini bozmadan kolayca ölçebilirsiniz.

Akıllı telefonu mezuraya çeviren artırılmış gerçeklik uygulaması Google Measure’ı kullandıysanız objelerin uzunluk ve yüksekliğini ölçme dışında bir fonksiyonu olmadığını biliyorsunuzdur. CamToPlan ise kıyaslanamayacak derecede kaliteli bir ölçüm uygulaması. Profesyoneller, mimarlar, dekoratörler ve evinde tamirat işi yapanlar için harika bir yardımcı uygulama. Hem dikey hem de yatay olarak kullanılabiliyor. Alanı metre kare olarak hesaplamakla kalmıyor, ölçüm sonunda odanın planını çiziyor. Ölçüm sonucunu tek dokunuşla e-postayla, mesajla veya sosyal ağlarda paylaşabiliyorsunuz. PNG ve DXF formatında dışa aktarma, kaydetme şansına da sahipsiniz.

CamToPlan BENZER İÇERİKLER
CamToPlan YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
VeePN

VeePN, gizlilik ve güvenliği sağlayan hızlı Android VPN uygulaması. Dünya genelinde 2500’ün üzerinde sunucu, askeri düzeyde şifreleme protokolleri, katı sistem...

Kapat