Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
caps yap 46929 - Caps Yap

Caps Yap

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Caps Yap günümüzde en yaygın olarak kullanılan mizah yapma yollarından olan caps kültürüne dahil olmanızı mümkün kılan bir online caps yapma aracı olarak tanımlanabilir.

Caps kültürünün ortaya çıktığı incicaps tarafından kullanıcıların hizmetine sunulan bu programsız caps yapma aracı sayesinde kısa bir süre içerisinde kolayca kendi capslerinizi hazırlayabiliyorsunuz.

Caps Yap kullanırken ilk olarak üzerine kırmızı şeritle yazı ekleyeceğimiz resmi seçiyoruz. Bilgisayarımızdan herhangi bir resim seçtikten sonra bu resmi yakınlaştırıp uzaklaştırabilmemiz, çerçeve içerisindeki konumunu değiştirebilmemiz, döndürebilmemiz mümkün. Eğer resminizin çerçeve içerisine tam oturmasını isterseniz sağ üst köşedeki menüden resmi sığdır seçeneğini kullanabilirsiniz.

Caps Yap üzerinde resim seçimi yaptıktan sonra ve resmin yerini ve boyutunu ayarladıktan sonra sıra kırmızı şerit üzerine yazı eklemeye geliyor. Caps Yap bu işi klasik incicaps stili içinde yapmanıza izin veriyor. Sadece beyaz rengi kullanabildiğimiz bu online caps yapma aracında yazı tipini değiştiremiyoruz. Kırmızı şeritin boyutunu ayarlayamamız da bu caps yapma aracının eksi yönü. Bazen resim dosyanızın üzerine metin eklediğinizde metinler çok küçük kalabiliyor.

Caps Yap YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
coreldraw graphics suite 70871 - CorelDRAW Graphics Suite
CorelDRAW Graphics Suite

CorelDRAW Graphics Suite 2019 Windows ile yaratıcı grafik dizaynlarınızı güvenle ve çok kolay biçimde yapabilirsiniz. Hassas araçları, çoğu formatlar ile...

Kapat