Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Car Parking Multiplayer

Car Parking Multiplayer, Google Play’de en fazla indirilen otomobil oyunları arasında. Her ne kadar oyunun ismi otomobil park etme olsa da açık dünya tek oyun, bundan dolayı classic misyon merkezli otomobil oyunlarından defa henüz zevkli.

Otomobil oyunlarını seviyorsanız açık dünya defa oyunculu mod, otomobil modifiye etme, serbest sürüş yayınlayan Car Parking Multiplayer’ı mutlaka indirmelisiniz.
Sadece Google Play’de 10 milyon indirmeyi geride bıraktığımız açık dünya otomobil oyunu Car Parking Multiplayer, modlarıyla öne çıkıyor. Serbest sürüş modunda kentte dilediğinizce geziyor (benzin istasyonlarına kadar düşünülmüş), defa oyunculu yarışlarda realite oyunculara karşı yarışıyor, realite oyuncularla otomobil değiş tokuş ediyor, polisleri arkanızdan sürüklüyor, dost listesi yaratarak Eklendi ediyorsunuz.

Spor ve classic arabalar dışında kamyon, kamyonet, çekici gibi değişik araçları da kullanabildiğiniz otomobil simülasyon oyununda süspansiyon, tekerlekler, motor, egzoz gibi parçaları değiştirebildiğiniz gibi resim olarak daha çekici kılmak yerine farklılıklar yapabiliyorsunuz.

Car Parking Multiplayer İndir Android

  • Çok oyunculu (Multiplayer) açık dünya mod
  • Araba özelleştirme
  • Yüksek kalitede açık dünya
  • İlginç oynanış
Car Parking Multiplayer YAPILAN YORUMLAR