Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Cargo Simulator 2019: Türkiye

Cargo Simulator 2019: Türkiye

Cargo Simulator 2019: Türkiye indir, Tır oyunu oynamak isteyen kişiler için Türkiye haritası içerisinde ki şehirleri kapsayan yollarda tır sürmeye hazır mısınız. Tır simülasyon oyunu

Cargo Simulator 2019: Türkiye Oyun Hakkında Açıklama

Cargo Simulator 2019: Türkiye, Türkiye haritası üzerinde Tır sürmek ister misiniz?

Resim içerisi incelendiğinde oyun içindeki navigasyon haritası tamamen Türkiye haritası içerisinde alınmış. Bu oyunda çeşitli yükler ve çekiciler ile tır taşımacılığı yapacağız. Kendimizin bir bütçesi var yaptığımız olumlu taşımacılık ile bizim bütçemiz artacak ve yeni güçlü tırları kazanmış olacağız.

Cargo Simulator 2019: Türkiye başlangıcı Ankara başkentimiz buradan start verip Türkiye’mizin tüm şehirlerine taşımacılık yapacağız. Bir nevi taşımacılık oyunu olarak da kullanılmaktadır.

Simülasyon oyunun temelinde gerçekten araba veya sürüş yaptığımız ve hissettiğimiz biçimde gerçekçi tır ve kamyon modelleri ile süper şöforlük deneyimi sizleri bekliyor.

Tır sürme deneyiminiz artıkça galeride bulunan bir çok tır modelini satın alabilirsiniz.

Ekskavatör, yükleyici, dozer gibi iş makinaları, çimento, inşaat malzemeleri, gıda ve akaryakıt tankeri gibi birçok yük çeşidini taşıyacağınız görevler bulunmaktadır. 

Bu tır simülasyonda, trafik ortamındaki diğer araçlara dikkat etmeniz ve yükünüzü hasarsız şekilde teslim etmeniz istenmektedir. Yapacağınız kazalar, kazancınızdan kesinti yapılmasına sebep olur.

Cargo Simulator 2019: Türkiye, gelecekte de heyecan verici yeniliklerle gelişimini sürdürecektir.

Cargo Simulator 2019: Türkiye sitemiz üzerinden ios veya android cihazları için indirebilirsiniz.

Cargo Simulator 2019: Türkiye YAPILAN YORUMLAR