Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Çocuk Oto Yıkama Servis Oto Atölyesi Garajı

Çocuk Oto Yıkama Servis Oto Atölyesi Garajı

Çocuk Oto Yıkama Servis Oto Atölyesi Garajı indir Tamir otomobil, yıkama, otomobil planımı gibi birden fazla vazifiyeti adına getirmeniz lüzumlenen çocuk garajı oto tamirinde tamir aracı ustası olarak çalışın.

En iyi otomobil oto atölyesi servis istasyonunda tek eksper onarım otomobil ustası olun. Temizleme prosedürü için size güzel tek misyon verilmiştir.

Çocuklar böyle çocuk otomobil yıkama oyunlarından hoşlanırlar. Çamurlu arabalar ve başka pis vasıtalar evvel atölyenize gelip onları onarım faktörüz ve sonrasında oto atölye servis istasyonunuz da yıkamaya götürmeniz lazım olur.

Bu çocuğun otomobil temizleme oyununda, çocukların arabalarını kullanacağınız kimi sürüş simülasyonları için tek şansınız oldu.

Otomobil atölyesinde tamirat ile aracı tamiriyle temizleyin ve ardından bu çocuk yıkama oyununda çocuk arabasını sürmeye başlayın.

Makyaj için değişik işler yapın ve vasıta yıkamanın tamircisi ustası olun. Bu motor oto taşıt yıkama simülatör sürüş becerilerinizi de deneme edin.

Aracınızdaki oto tamirhanesinde, vasıta tamircisi için değişik teknikler kullanın, böylelikle aracı basitçe kullanabilmeniz mümkün.

Müşteriler çamurlu arabalarıyla garajınıza geliyorlar. Temizleme işlemine süratli tek şeklinde başlayın. Makeover için muhtelif oto araçları bulunmaktadır. Çiftlik traktörü, ambulans, polis araçları, yarış arabaları, canavar kamyonu vb. Temizliği için.

Sürüş simülatöründe sürüş için bütün araçları onarın, bakımını yapın ve renklendirin. Kir ve yapışkan artıkları dış kısımdan temizleyin. Kirli çocuk arabalarındaki çamuru temizlemek için balçık temizleyicisi kullanın, aracı nargile ile yıkayın. Daha çok temizlik için püskürtün.

Motorunuzun lastik değiştirmesi gerektiğinden, tamir için oto servis servis istasyonuna götürün. Otomobiliniz şimdi hazır! Otomobilinizin rengini değiştirebilirsiniz.

Çocuk Oto Yıkama Servis Oto Atölyesi Garajı YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
gerçek okul otobüsü sürüş
Gerçek Okul Otobüsü Sürüş

Gerçek okul otobüsü sürüş indir gerçek okul otobüsü sürüş - offroad otobüs sürücüsü 2019 oyunu sizi okul hayatınızın hayal gücüne...

Kapat