Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Counter-Strike: Classic Offensive – CS: GO için CS 1.6 Modu

Counter-Strike: Klasik Offensive şayet CS 1.6 oynamayı özlediyseniz dikkatinizi çekebilecek tek CS: GO modu.
ağımsız olarak tasarlanan bu fiyatsız mod temelde CS: GO içinde CS 1.6 görünümünü ve atmosferini yakalamanızı olası kılıyor.
90’lı senesinin sonlarında çıkış yapmış Counter Strike vakit içinde geliştirilerek henüz ilerlemiş özellikler kazanmıştı. Ama CS 1.6 tüm Counter Strike versiyonları arasında değişmez tek yere sahipti; zira CS 1.6 eşliğinde mizaç animasyonları rayına oturmuş, oyunun sesleri vasıtası ile gerçekçi tek oyun atmosferi elde edilmişti.
Bu manada CS 1.6’nın günümüzdeki tüm Counter Strike oyunlarının esas taşı olduğı söylenebilir.
Counter Strike oyunlarının en yenisi ve en alaka göreni ise CS: GO. Bazı zamanlar CS: GO içinde nostalji inşa etmek ve oyunu CS 1.6 gibi oynamak dilerseniz Counter-Strike: Klasik Offensive’i deneyebilirsiniz.
Counter-Strike: Klasik Offensive, CS: GO’yu resim olarak geçmişe döndürürken oyundaki silah seçeneklerini azaltıyor ve yanlızca CS 1.6’da var olan silahları kullanmanıza olanak tanıyor.
Oyun mekaniklerinde ise herhangi bir farklılık yapılmıuyor, bunun nedeni ise modun ve oyuncuların VAC doğrulusunda ban yemesinin önlenmek istenmesi.

Counter-Strike: Classic Offensive – CS: GO için CS 1.6 Modu YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
DRAGON QUEST BUILDERS 2

DRAGON QUEST BUILDERS 2, DRAGON QUEST serisi yaratıcılarından Yuji Horii, mizaç dizaynırı Akira Toriyama ve besteci Koichi Sugiyama'nın eleştirel blok...

Kapat