Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Counter Strike Global Offensive

Counter Strike Global Offensive indir, Silah oyunu diye hitap edilen takımlar kurarak karşılıklı savaş oyunudur. GS GO olarak bilinen oyun sizlere Ücretsiz FPS oyunları arasında oynan harika bir yapıya sahiptir.CS GO indirmek için steam programına ihtiyacınız vardır.

Steam programını kullanan kullanıcılar ile oyun kuruluysa steam üzerinden aktif kullanıcı arayarak online olarak savaşabilirsiniz.

Silah oyunu olma özelliğini yıllar önce oynadığımız oyundan anlıyoruz. İnternet kafelerin vaz geçilmez oyunların başında gelmekteydi yaklaşık 19 yıldır aktif olarak uzun süreli oynan oyunların arasında yer almaktadır.

Counter Strike Global Offensive indir, Açıklama

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO), bir çok platformdan oynayabilirsiniz. Playstation, Xbox,PC fark etmiyor oyunu kurduğunuzda multiplayer modunu(çok oyunculu) aktif ediyoruz ve kendimize sunucu arıyoruz. Açılan sayfadan kendinize göre gruplar seçerek savaşmaya başlayabilirsiniz.

PC oyuncuları oyuna Steam’den ücretsiz olarak sahip olabilecekler.

CS:GO Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows® 7/Vista/XP
  • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
  • Bellek: 1GB XP / 2GB Vista
  • Sabit Disk Boş Alan: At least 7.6GB of Space
  • Ekran Kartı: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
Counter Strike Global Offensive YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Steam

Steam indir, Online sistem üzerinden satışa koyulan dijital oyun satın alma ve oyun çalıştırma uygulamasıdır. Bilgisayarın ve internetin iyiden iyiye...

Kapat