Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
daemon tools lite 22523 - DAEMON Tools

DAEMON Tools

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

DAEMON Tools indir , Bilgisayarınızı sanal diske çevirin, kullanımı kolay basit arayüzü ile CD veya DVD doğrudan sanal disk yaratarak çalışmasını sağlar.

DAEMON Tools indir Hakkında

Kendi program içerisinde çeşitli uzantıları destekler bunlar “CCD, BWT, MDS, CDI, NRG, PDI, B5T, CUE, BIN, ISO ISZ” gibi bir çok dünyada kullanılan cd ve dvd uzantılarını alarak sanal disk oluşturmasına yardımcı olacaktır.

DAEMON Tools bir çok farklı uygulama tarafından oluşmuş imaj dosyalarınızı sanki diske yazar gibi bilgisayarınızda çalışmasını sağlıyor. DAEMON Tools kolay bir disk yardımcısıdır. Programı açtığınızda çalıştırmak istediğiniz imaj dosyasını seçerek uygulamanın başlamasını sağlıyoruz.

Internet sitemiz üzerinde bulunan indirme linkleri bizim sunucularımızda bulunmamaktadır. Dosya Daemon resmi sitesi üzerinden indirme linkine bağlanmıştır. Bunun sebebi siz sevgili kullanıcılarımızın güncel uygulamaları indirmesidir.

iso dosya açma programı arayanlar için uygulama geçerlidir. Belirtilen iso’yu seçerek iso dosya açma programı kullanarak işleme başlayınız.

Sayfaya yönlendirdiğinizde karşınıza çıkan uygulama sürümü aşağıda belirtilmiştir.

DAEMON Tools Pro v8.2.1 Trial sürümü olup yenilendiğinde güncelleme yapılacaktır.

DAEMON Tools Pro, CD ve DVD emülasyonu için sanal sürücülerle çalışmanıza olanak tanıyan tam teşekküllü bir programdır – görüntü oluşturmak, düzenlemek ve monte etmek için çok çeşitli özellikler kullanın.

DAEMON Tools Pro işlevselliğini denemek istiyorsanız, ilk 14 gün boyunca geçerli olan Ücretsiz Aboneliği seçin. İstediğiniz zaman DAEMON Tools Pro üyeliğini uzatabilirsiniz.

DAEMON Tools Lite ile Oyun Kurma Sanal Disk Oluşturma

Bilgisayarınızda bazen imaj dosyalarını çalıştırmak için sanal diske ihtiyacınız vardır. Bunu karşılamak için Daemon tools bilgisayarınıza indiriyorsunuz.

  1. Daemon Tools Lite programını açıyoruz. Açılan ilk pencereden hızlı bağla tuşuna basıyoruz. Ingilizcesi Quick Mount Aşağıdaki resimde uygulamanın açılış resmi bulunmaktadır.
  2. Hızlı bağla tuşuna bastığınızda sizden imaj dosyasını seçmenizi isteyecektir. Burada seçmek istediğiniz imaj dosyasını belirtiyorsunuz ister oyun ister yazılım olsun .iso uzantılı olabilir.
  3. İşlem tamamlandığında size seçtiğiniz oyun yada uygulamanın yeni diskini F,G gibi disk olarak oyun ismiyle eklenecektir. Sanal disk örneği aşağıda belirtilmiştir.
DAEMON Tools YAPILAN YORUMLAR

  • admin
    3 ay önce

    İso dosyası açma programı olarak kullanabilirsiniz. Internet üzerinden sahip olduğunuz iso dosyalarını açabilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
gta 5 pokemon modu 41609 - GTA 5 Pokemon Modu
GTA 5 Pokemon Modu

NOT: GTA 5 Pokemon Modu resmi bir GTA 5 modu değildir. Bu modu kullanmanız eğer oyunun orijinal versiyonuna sahipseniz oyun sunucularından...

Kapat