Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

DIVE: Starpath

DIVE: Starpath reflekslerinizi deneme eden oynama rahatlığına sahip tek ebedi koşu oyunu olarak tanımlanabilir.
Bilgisayarlarınıza tamamiyle para ödemeden indirip oynayabileceğiniz tek ebedi koşu oyunu olan DIVE: Starpath’da ana kahramanımız uzayda tehlikeli tek vazifiyeti gerçekleştirmeye gayret gösteren tek astronot. Kahramanımızın bu iş için gezegenlerin arasında yol alması, data toplaması gerekmekte. Biz, bu süreçte kahramanımızı yönlendiriyor ve hedefini gerçekleştirmesine yardımcı oluyoruz.
DIVE: Starpath’te gezegenlerin yörüngeleri arasında süratle yol alırken karşımıza asteroidler çıkıyor ve bizim acil tek şeklinde istikamet değiştirmemiz gerekiyor. Uzayda olabildiğimiz için astronotumuz hudutlu oksijene sahip, Bu nedenden dolayı uzya taşları arasındaki oksijen tüplerini de toplamamız gerekmekte. Tek yandan da bilgileri topluyoruz ve yolumuza devam ediyoruz.
DIVE: Starpath defa karışık olmayan kontrollere sahip. Oyunda geliştikçe 5 değişik seyyarenin kilidini açabiliyorsunuz. DIVE: Starpath’in asgari düzenek ihtiyaçları ise şu şekilde:
– Windows 7 işletim sistemi
– Intel i5 3000 ya da AMD A8 işlemci
– 2 GB RAM
– Nvidia GeForce GTX 500 serisi ya da AMD Radeon 3800 serisi ekran kartı
– 2 GB boş depolama alanı
Oyunu sebep indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:

DIVE: Starpath YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Nightwolf: Survive the Megadome

Nightwolf: Survive the Megadome şayet hem yarışmayı hatta aksiyonu seviyorsanız boş vakitlerinizi eğlenceli tek şeklinde değerlendirmenize yardımcı olabilecek tek oyun....

Kapat