Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

DRAGON QUEST BUILDERS 2

DRAGON QUEST BUILDERS 2, DRAGON QUEST serisi yaratıcılarından Yuji Horii, mizaç dizaynırı Akira Toriyama ve besteci Koichi Sugiyama’nın eleştirel blok yapımı RPG’si – şimdi Steam oyuncuları için çıktı.

Steam versiyonu henüz evvel konsol sürümlerinde yayımlanan bütün Season Pass muhtevanını içerir:Hotto Stuff Pack, Modernist Paketi, Aquarium Pack, Tasarımcının Güneş Gözlüğü, Efsanevi Yapıcı Kıyafet, Dragonlord’s Throne ve henüz fazlası!
İsmin sizi aldatmasına müsaade etmeyin, bu 2’ye karşın, bu yeni karakterler, geniş tek dünya, hudutsuz apartman kombinasyonları ve epey zamandır hayranlarını ve yeni gelenleri hoşnut edecek tek hikayeyi sahibi olan tamamiyle bağımsız tek deneyim!

Destansı tek yolculuğa çık ve usta Oluşturucu oldun! Karakterini kişiselleştir ve Malroth isminde esrarengiz tek dostun yanısıra terkedilmiş tek dünyayı canlandırmak için yola çık. Sonrasında, oluşturucunuzu online yapın ve ortak çalışmak ve harbiden görkemli bişi meydana getirmek için arkadaşlarınıza katılın.

O, Hargon Çocukları, tüm yaratıcıları yok etmeye ve her şeyin inşasını, pişirilmesini ve yaratılmasını yasakladılar. Yıkıcı dogmalarını yaymak için, yıkım tarikat dünyayı inşa edenleri ele geçirir. Genç tek çırak kurucu olan sizler kötülüğün pençelerinden kaçmayı başarana kadar bütün umutlarınız kaybolmuş görünüyor.

Issız Uyanış Adasının kıyılarını yıkadıktan ardından, geçmişi anımsamayan esrarengiz tek genç olan ruhlu Malroth ile karşılaşırsınız. Korkusuz yeni arkadaşınızın yardımı ile, tam teşekküllü tek inşaatçı olmak için lazım olan maharetleri tek araya getirmek için devasa tek maceraya atılıyorsunuz, fakat inşa ettiğiniz yol tehlike altında.

Yanlızca Hargon Çocuklarını yenebilir, Malroth’un geçmişinin sırlarını meydana çıkartabilir ve bu esrarengiz toprağın bilmecelerini çözebilirsiniz.
Blok oluşturma RPG – Kendinizi tek Oluşturucu ve Savaşçı olarak kanıtlayın, alemin insanlarına tahrip edilmiş topraklarını yine inşa etmelerine yardımcı olun.

Ne kadar defa yardımcı olursanız o kadar defa kalp ve tarife alırsınız. Tek yaratıcılık ve samimiyet kürü için hazırlanın!
Yaratıcı açık dünya – Bu fantezi bloğu dünyasında defa muhtelif seçeneklerle devasa binalar inşa edin.

Keşfedin, toplayın ve zanaat edin – Her ada, yeni kreasyonlar yetiştirmenize, zanaat yapmanıza ve pişirmenize yardımcı olmak için kendisine has benzersiz malzemeler içerir.

Yol süresince, becerilerinizi geliştirecek ve yeni tanımlar ve tasarılar öğrendikçe tek yapımcı olarak büyüyeceksiniz.
Eşinizle beraber ürkütücü düşmanlarla savaşın – Sorunuzla beraber size eşlik eden, düşmanlarla savaşmaya meraklısı ve agresif tek amnezi olan esrarengiz Malroth. Muhabere bünyesindeki kuvvetli saldırıları ve maharetleri harbiden vazgeçilmezdir!
Geniş tek dünyada çizgi çizin, yüzün ve kayın – Açık tarlalarda koşun ve büyüleyici köyleri, hain madenleri ve görkemli kaleleri keşfedin.
Saklı hazineleri keşfetmek için suların derinliklerine dalın, gün batımını yakalamak için en yüksek dağa tırmanın ve tek ileri serüven gününüz için dinlenmek için haneye süzülün.
Bitki, su ve büyümek! – Toprağa, tohum ekene ve defa çok mahsul yetiştirene kadar köylülerinizle beraber çalışın.
Büyümekte olduğunuz mahsul cinsini desteklemek için tarlalarınızı kurma şeklinizi özelleştirdiğinizden güvenilir olun. Mütevazı lahanalardan şekerli şekere kadar tümşeyleri topla!
Arkadaşlarla Online Tasarlayın ve Oluşturun – Devasa projeler devasa takviye gerektirir! Isle of Awakening kum havuzunda hayal edebileceğiniz tümşeyleri sunmak için en çok 4 futbolcu online ekip oluşturabilir

DRAGON QUEST BUILDERS 2 YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Resident Evil 3

Umbrella'nın uyguladığı dehşet verici olaylarla karşı karşıya kalan nihai insanlardan Jill Valentine ile maç etmek için Racoon City'e Nemesis'in gönderildiği...

Kapat