Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Düşen! – Kelime Oyunu

Düşen! – Sözcük Oyunu Android işletim sistemine sahip cihazlarda oynayabileceğiniz tek sözcük oyunudur.

Tek bayan gazetesi ve hem de tek parmakla oynanabilen kolay ve keyifli tek sözcük oyununa ne dersiniz? Henüz evvel oynadığınız sözcük oyunlarından değişik olarak renkli karmaşık ve aşırı eğlenceli. Eğlenceli mümkün oldukça beyin kıvrımlarını da ilerleten faydalı bir saklı kelimeli bulmaca oyunu.
Oyunda tek yapmanız lüzumlenen harfli kutularda gizli olan kelimeyi meydana çıkarmak. Sözcük meydana çıkıp patladığında harf kutuları aşağı düşüp yeni kelimeler oluşturur. Bütün kelimeleri bulup yok edin ve yeni bölümlere geçin. Düzeyler geliştikçe zorlanabilirsiniz.
Bulduğunuz her sözcük Sözcük Haznesine eklenir. Kısımları geçtikçe yeni ünvanlar kazanarak neşeli olacaksınız. Görüntü ve ses efektleriyle zevkli ve sakinleştirici tek sözcük avına çıkın.
Türkiye’nin en fazla sevilen, en süratli artan, en sakinleştirici (stres alıcı) ve en fazla bağımlılık yapmış bu sözcük oyununu kesinlikle oynamalısınız. Oyunu oynadıkça sözcük hazneniz gelişeceği gibi yeni şeyler de öğrenmiş olacaksınız. Her hamlenizi düşünerek yapmalısınız defa dikkatli olun.
Siz de bu eğlenceli oyunun tek parçası olmak istiyorsak derhal indirin ve oynamaya başlayın.
Oyunu Android cihazlarınıza para ödemeden indirebilirsiniz.

Düşen! – Kelime Oyunu YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Çocuk Eğitimi Oyunu

Çocuk Eğitimi Oyunu Android işletim sistemine sahip cihazlarında oynayabileceğiniz eğitici bir oyundur. Bu eğlenceli uygulama çocuklar için tasarlanmış 12 oyun içeriyor....

Kapat