eFooball Pes 2020 Rehberi MyClub taktikleri

eFooball Pes 2020 Rehberi MyClub taktikleri

eFootball Pes 2020 rehberi sizler için hazırlanmıştır. Bir çok kişini mobil veya playstation cihazlarından KONAMİ tarafından geliştirilen futbol oyunun en önemli özelliği olan Pes 2020 MyClub moduyla alakalı size bilgilendirme yapacağım.

pes 2020 football myclub!

eFootball Pes 2020 de bir takımı oluşturmak demek o takımın a-z ye uyumlu olması gerektiğini öne çıkartıyor

eFootball Pro Evolution Soccer 2020 takım kurma, MyClub moduna başladığınızda en önemli iyi bir menajere ihtiyacınız olacak ne kadar iyi menajer seçerseniz takımınız o kadar iyi sahaya hakim olacak ve taktik olarak hazır olacaktır. Menajer özelliği 650 birimden başlıyor artık kolaylıkla takımınıza yıldız beceresi yüksek oyuncuları katacaksınız Menajerin yönetim becerisi sizin transferinizi sağlıyor.

ıfırdan bir takımı oluşturmak ve bu takımı uyumlu bir biçimde yönetmek gerçek hayatta olacağı gibi eFootball Pro Evolution Soccer 2020 oyununda da oldukça zorlayıcı olabiliyor. Yapısı itibarıyla yeni bir takım oluşturmamızın gerektiği MyClub moduna başlarken bile yapacağımız her bir hamlenin önemi bulunuyor. Bu hamlelerden ilkinin menajer seçimi olduğunu söylemek isteriz. Menajer seçimi, aynı zamanda takımınızın hangi taktikle sahaya dizileceği anlamına da geliyor.

Takımın uyumunun iyi olması size başarılı bir ekip olarak ortaya çıkar düşük seviyeli bile olsa başarı sağlayabilirsiniz.

eFootball Pro Evolution Soccer 2020 takım myclub modunda transfer yapmak!

MyClub modunda transfer sistemi bulunmamaktadır. MyClubda kadronuzu değiştirmek mi istiyorsunuz o zaman yapmanız gereken elinizin altında bulunan temsilcileri çekilişler için görevlendirin. Etkinliklerde bulunan temsilcileri seçerseniz size değerli oyuncu bulabilir.

Myclubda özel temsilciler ne demek derbi maçlardan özel turnuva gibi bir çok etkinlikten özel temsilciler ortaya çıkar bu temsilcilerle iş yaptınızda 85 puan dediğimiz yani topun rengi siyah çıkma oranını çok yükseltir birde myclub üzerinden gelen puanları toplayın bu paralar sizlerin transferi yani kadronuzu güçlendirmek için çok önemli etkinliktir.

eFooball Pes 2020 Rehberi MyClub taktikleri YAPILAN YORUMLAR