Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Epic Pen

Epic pen indir, ücretsiz mevcut bilgisayarınızda çizim programı olarak kullanabileceğiniz Windows sistemine bağlı resim programıdır.

Epic pen, açık arayüzü yerine o an kullandığınız programın dökümanın vs menü üzerinde istediğiniz gibi çizim yapabileceğiniz programıdır.

Epic Pen ile Çizim yap

Kalem ve yükseklik ayarı gibi özel araçları kendine göre bulunduran aynı zamanda istediğiniz renklere ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Seçeceğiniz yerleri farklı renk ve şekillere göre ayarlayın. Programın temelinde bulunan silgi sayesinde resimleri ve çizimleri silmek oldukça basitleştirilmiştir.

Programın temelinde fazla sistemi zorlamamaktadır. Kolaylıkla donmadan istediğiniz gibi resimlerin üzerinde oynama yapabilirsiniz. Ekran üzerinde çizim yapamazsınız

Epic Pen ile Akıllı Tahta Kullanımı


Epic Pen çizim programı okullarda sarf edilen akıllı tahtalarla da ahenkli bulunduğu için ders esnasında sunu uygulanan program ne olursa olsun (Word, PowerPoint, Excel) ehemmiyetli noktaların altı basitçe çizilerek gerektiğinde ilgi çekmek için kolaylıkla kullanmak mümkün. 
Program kapatıldığı vakit ise her şey külüstür durumuna döndüğü için aynısı sunu üstünde istenildiği kadar farklılık yapabilir.

Epic Pen YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Counter-Strike CS 1.6

Counter Strike 1.6 indir ücretsiz Bilgisayarlarınızda en çok tercih edilen online oyuncusuna sahip karşılıklı silah savaş oyunudur. Counter Strike 1.6...

Kapat