Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
tır oyunu

Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2 indir, Geniş kapsamlı haritada oyun için kurulmuş tır sürme oyunudur. Euro Truck Simulator 2 ile kargo taşı yönet.

Nasıl Yüklenir ?

İndir Tuşuna basıldığında sizi başka bir sayfaya yönlendirir. Açılan sayfada koruma kodunu girerek kilidi açalım ve karşınıza 6 adet link gelecek bunların hepsini indirerek tır oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 Hakkında

Tır ve kamyon oyunu sevenler için hazırlanmış uzun soluklu tır oyunu,
cania, Renault ve MAN markalarının lisansını kullanmasıyla artık bu markaları sürebilirsiniz. Tır oyunu oynarken haritadan şirketlerle anlaşarak kargo götürüyoruz yükleri şirketlerin garajından tırla yanaşarak teslim alıyoruz.

tır oyunu indir.

Yol tarifi, Tırın konsolunda açılarak size yol hakkında detaylı bilgiler veriyor ve yönlendirerek yükü teslim etmeye çalışıyoruz. Şirket sizlerden sürüş için bir kaç önemli uyarıda bulunuyor aracı vurursan kesinti yaparım, kırmızı ışıkta geçersen kesinti yaparım hele getireceğin yükü birde geç getir bakalım ne kadar kesiyorum. Görevleri tamamladığınızda bunun karşılığında ücret alıyorsunuz. Euro Truck Simulator 2 indir

Haritadan kendinize yer seçin, gidip ücreti kazanın
Ücretler yattıkça tırınızı güncelleyin garajı doldurun. Garajınız yeterli seviyeye gelince kendi tır şirketinizi oluşturun buradan işçi tutarak daha çok kazanın.

30/04/2019 indirme adreslerinde güncelleme yapılmıştır.

Incoming search terms:

  • tir oyunu indir
Euro Truck Simulator 2 YAPILAN YORUMLAR

  • admin
    4 sene önce

    Oyunu indirmek için diğer download seçenekleri kullanmayı denediniz mi ?