Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Euro Truck Simulator

Euro Truck Simulator indir, Tır sürme oyunu arıyorsanız kendinizi gerçekten tır sürerek sanal geliştirme yapmak istiyorsanız tam sizin için hazırlanmış tır oyunudur.

Euro Truck Simulator 1.3 versiyonu tır oyunudur. Tır oyununda bir çok uzun yük tırları kullanabilmenizi sağlayan istediğiniz gibi tır simülasyon oyunudur.

Euro Truck Simulator indir hakkında

Tır oyunu ile Avrupa yollarını konu alan oyunda yük taşımacılığı yapacaksınız. Oyunu gerçek hayatta gibi işlediğini hissedeceksiniz. Tır yük oyunu ile aldığınız görevleri zamanında haritayı takip ederek bize verilen noktaya ulaşmaya çalışıyoruz yollar uzun dikkatli gitmemiz gerekiyor sollama yaparken çarpmamaya, ışıklarda dikkatli geçmeye çalışıyoruz hata yaptığımızda para cezasıyla kazandığımız ücretin üzerinden düşmektedir. Tır yük oyunu paralı görevler sizleri beklemektedir.

Oyunda yolculuk yaparken hızımıza, benzine, motor hararetine, göstergeleri takip edebilirsiniz yağmurlu havalarda silecekleri çalıştırmayı sollama yaparken kornaya basmaya dikkat edin tır oyununda kaza yapmayın.

Avrupa’nın yollarını bir kamyon şoförü olarak bir kariyere gitmeden seyahat etmek istiyorsanız, bunu yapmanın en iyi yolu, Euro Truck Simulator gibi iyi bir kamyon sürüş oyunu. Gideceğiniz ülkeyi seçin ve yoldasınız.

Oyunun şimdi yeni versiyonununa sahip Euro Truck Simulator 2 sitemizde mevcuttur istediğiniz noktada indirebilirsiniz. Google Drive ile dosyaya ulaşabilirsiniz.

Avrupa’nın yollarını gez

Kamyonunuzun direksiyonunun arkasında, görevleriniz esasen para karşılığında bir şehirden diğerine teslimat yapmaktan ibarettir.

Para kazandıkça, daha yeni, daha güçlü, daha hızlı ve daha uzun pil ömrü olan kamyonları satın almak için bir satıcıyı ziyaret edebileceksiniz.

İyi grafikler

Euro Truck Simulator iyi grafikler (daha fazla, daha az değil) yanı sıra iyi müzik ve ses efektleri sunuyor. Ancak animasyonlar oldukça yavaş, oyunun genel hızı gibi.

Can sıkıcı tekrarlama

Bu simülasyondaki büyük problem, hızlı bir şekilde tekrarlanabilmesidir. Belki de bu, dizelinin tekdüzehumisini simüle etmek ve tekerlekte uykuya dalmanın tehlikeleri konusunda uyarmak mı?

Yasadışı malların taşınması, polis tarafından kovalanmak, ya da otoyoldaki trafik akışına karşı sürmek oldukça müthiş olurdu (sadece söylüyorum).

Orijinal, eğlenceli bir oyun

Orijinal ve kaliteli grafik / ses efektleri ile, Euro Truck Simulator gerçekten diğer araba oyunları veya motosiklet yarışlarından farklı bir şey sunmuyor. Bununla birlikte, ılımlı (yasal) bir hızda zift milini çıkarmak, can sıkıntısı için garantili bir yoldur.

Euro Truck Simulator YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Youtube Video

 Youtube Video İndir, Sosyal paylaşım sitelerinin en çok kullandığı video ağını oluşturan Youtube.com video sayfasından istediğiniz youtube video indir yapabilir...

Kapat