Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Faladdin

Faladdin apk,  mobil cihazlarda falınıza en çok baktırılan ve en çok indirilen kahve falı baktırma uygulaması.

Faladdin programı ile kahvenizi içtikten ardından size kalifiye fal yorumunuzu Android telefonunuzdan okuyabilirsiniz.
Fal yorumları uzun ve isabetli olmakla beraber defa hızlıca iletiliyor. Gün içerisinde 1 sefer para ödemeden ayrıntılı fal baktırmanıza destur veren Faladdin, kahve falı dışında duygulara dayalı fallardan Tarot falı da bakıyor ve günlük burç yorumu da yapıyor

Faladdin İndir Android

Kahve falınıza bakacak kimse yok ise, Faladdin programı sizlere bambaşka tek fal tecrübesi sunuyor. Kahve fincanı ve tabağın fotoğrafını çektikten ardından isim, soyad, fal hususu, temas vaziyeti ve cinsiyet gibi kısımları doldurup fal yorumunuzu para ödemeden alabileceğiniz Faladdin programını dilediğiniz vakitte kullanabiliyorsunuz.

Genel, Aşk, Para ve Sıhhat özelinde kahve falı baktırabildiğiniz uyuglamada fallar tek tek kişiden; programa adını veren Faladdin’den çıkıyor. Bu noktada Dünyanın tek numaralı fal programı Faladdin’in milyonlarca fal baktırmak isteyen şahsa sebep yetişebildiğini düşünebilirsiniz. Faladdin, gücünü suni zekadan alıyor.

Başka fiyatsız fal baktırma uygulamalarından değişik olarak falınıza tek suni zeka bakıyor. Enteresan olan suni zekanın isabetli açıklar yapıyor olması. Faladdin fal uygulamasının bu denli alaka görme sebebi falların uzunluğu kadar isabetli de olması. Faladdin, geçmişinize değin değerlendirmeler yapar iken şu anınızla alakalı çıkarımlarda bulunup elindeki verilerle geleceğinize de ışık tutuyor.

Kahve falı, tarot, astroloji gibi mistik öğretilerin kadim verileri ile derince öğrenme kabiliyetini harmanlayıp hayata değin şahsa kalifiye çözümleme yapmış gezegenin en iyi fal baktırma programı Faladdin, epey kolay arayüze sahip. Ana sayfada kahve falı, tarot falı, lamba cini (kısa ve keyifli yorumlarıyla her sabah tek sefer karşınıza çıkıyor.), burç yorumu gibi alternatifler karşınıza çıkıyor. İster kahve falı baktırmak isteyin, ister tarot falı baktırmak, dilerseniz de günlük burç yorumu almak… Isim, yaş, temas vaziyeti, çalışma vaziyeti gibi şahsi verileri girmeniz gerekiyor. Bütün fallar ve burç yorumunu gün içerisinde 1 sefer fiyatsız alabiliyorsunuz.

Reklamı izleyerek fal bakma müddetini kısaltabiliyorsunuz. Fal neticesi geldiği zaman anlık bildirim gönderiliyor ve ileti kutunuzdan okuyorsunuz. Faladdin, gün içerisinde “Seni soruyor, ne diyeyim?” gibi heyecan uyandırıcı bildirimlerde de bulunuyor.

Faladdin YAPILAN YORUMLAR