Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Far Cry 6

Far Cry 6, Ubisoft’un FPS oyunu. Ubisoft Toronto doğrulusunda tasarlanan birinci kişi nişancı oyunu Far Cry 6, PC platformunda Epic Games Mağazası üstünden indirilebiliyor. Açık dünya FPS oyununda zorlu ve çetrefilli tek çağdaş gerilla mücadelesini deneyimliyorsunuz ve ülkeyi merhametsiz tek diktatör ile erkek çocuğunun zulmünden kurtarıyorsunuz.
Far Cry 6, tropikal tek cennette geçiyor.

Dönemin sanki geçmişte takılıp kaldığı bu yerin ismi Yara. Diktatör olarak malum Anton Castillo, minimum kendi kadar merhametsiz erkek çocuğu Diego eşliğinde ülkeyi geçmişin parlak günlerine geir döndürme iddiasıyla demir yumrukla yönetiyor ve hiçbir zorbalıktan kaçınmıyor. Bu kanlı rejime karşı devrimci tek maç de ateşleniyor. Buranın yerlisi dani Rojas olarak rejimi devirip ülkeyi özgürlüğe kavuşturacak tek gerilla mücadelesine atılıyorsunuz.

Bugüne kadarki en geniş Far Cry dünyasında, Yara’nın ormanlarında, sahillerinde ve başşehir Esperanza’da Anton’un askerlerine karşı savaşıyorsunuz. Kalpsiz rejimi yerle tek etmek için derme çatma, el yapımı silah ve araçlarla savaşıyor, Amigos isminde vahşi hayvanları da yanınıza alıyorsunuz. Far Cry 6, Ubisoft’un FPS oyunu. Ubisoft Toronto doğrulusunda tasarlanan birinci kişi nişancı oyunu Far Cry 6, PC platformunda Epic Games Mağazası üstünden indirilebiliyor. Açık dünya FPS oyununda zorlu ve çetrefilli tek çağdaş gerilla mücadelesini deneyimliyorsunuz ve ülkeyi merhametsiz tek diktatör ile erkek çocuğunun zulmünden kurtarıyorsunuz.
Far Cry 6, tropikal tek cennette geçiyor. Dönemin sanki geçmişte takılıp kaldığı bu yerin ismi Yara. Diktatör olarak malum Anton Castillo, minimum kendi kadar merhametsiz erkek çocuğu Diego eşliğinde ülkeyi geçmişin parlak günlerine geir döndürme iddiasıyla demir yumrukla yönetiyor ve hiçbir zorbalıktan kaçınmıyor. Bu kanlı rejime karşı devrimci tek maç de ateşleniyor. Buranın yerlisi dani Rojas olarak rejimi devirip ülkeyi özgürlüğe kavuşturacak tek gerilla mücadelesine atılıyorsunuz.
Bugüne kadarki en geniş Far Cry dünyasında, Yara’nın ormanlarında, sahillerinde ve başşehir Esperanza’da Anton’un askerlerine karşı savaşıyorsunuz. Kalpsiz rejimi yerle tek etmek için derme çatma, el yapımı silah ve araçlarla savaşıyor, Amigos isminde vahşi hayvanları da yanınıza alıyorsunuz.

Far Cry 6 PC Oynanış Özellikleri

  • Liderinize güvenin.
  • Diktatöre dikkat edin.
  • Gerillalar hükümet binasına saldırıyor.
  • Gerillalar askeriyeye karşı mücadele ediyor.
  • Tropikal cennet
  • Geçmişte kalmış bir ulus

Far Cry 6 PC Sürümleri

Far Cry 6 PC platformuna Standard Edition, Gold Edition ve Ultimate Edition olmak üzere üç sürümle çıkış yapıyor.

Far Cry 6 Sistem Gereksinimleri

Far Cry 6 minimum ve tavsiye edilen (önerilen) sistem gereksinimleri Ubisoft tarafından açıklanmadı.

Far Cry 6 Çıkış Tarihi

Far Cry 6 PC çıkış tarihi 18 Şubat 2021 olarak belirlendi.

Far Cry 6 YAPILAN YORUMLAR