Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Fare İmleci

Özel tasarlanmış fare imleci ücretsiz olarak indirip imleç resmini değiştirebilirsiniz. Mouse imleci ile farklılık yaratın bilgisayarınızda beyaz fare imlecinden kurtularak Mavi mouse imleci olarak değiştirin.

Fare imleci nasıl değiştirilir 2020

Bilgisayar ekranının sol alt köşesinde tespit edilen arama noktasına “Control” aratarak enterlıyoruz ve muayene paneline gidiyoruz. Karşımıza çıkan oturumdan “Fare” opsiyonuna tıklıyoruz ve faremizle yapabileceğimiz bütün alternatifler görüntüleniyor. Fare bölümünün üst kısmındaki seçeneklerden “İşaretçiler” opsiyonuna tıklıyoruz. Karşımıza “Özelleştir” başlığı altında çoğu Mouse – fare imleci çıkıyor. İstediğiniz fare imleç şeklini seçtikten ardından “Tamam” diyerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

İmlec Yükleme ve tanıtma

  1. Web üstünde değişik fare imleci meydana getiren ve yayınlayan çoğu internet sitesi bulunmaktadır. Bunlardan birine giriş yaparak dilediğiniz fare imleci çeşidini indirebilirsiniz.
  2. Toplu durumda ya da isteğinize bağlı olarak tek tek şeklinde indirmiş olduğunuz dosyayı açıp basitçe kurarak fare imlecinin muayene panelinde seçeneklere yüklenmesini sağlayabilirsiniz.
  3. Daha ardından yukarda gösterdiğimiz şeklinde muayene paneli üstüne girerek dilediğiniz, seçenek ettiğiniz Mouse – fare imleci değiştirme prosedürünü adına getirebilirsiniz.

Incoming search terms:

  • fare ımlecı ındır
Fare İmleci YAPILAN YORUMLAR