Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Farming Simulator 17 – Big Bud Pack

Not: Farming Simulator 17 – Big Bud Pack oynayabilmek için Steam hesabınızda Farming Simulator 17 oyununa sahip olmanız gerekmektedir.

Farming Simulator 17 – Big Bud Pack, sevilen simülasyon oyunu Farming Simulator 17 için hazırlanmış resmi bir indirilebilir içerik.

Bu yeni DLC ile oyuna yeni araçlar ilave ediliyor ve oyunculara bu araçlarla tarlalarına ekin ekme, yetiştirme ve hasat etme imkanı veriliyor. Bu araçlar arasında 2 adet dev BIG BUD traktörü bulunuyor. Bunun yanısıra ikonik markalar olan Bednar, Great Plains, Gregoire-Besson, Seed Hawk gibi markalar tarafından üretilen farklı araçlar da oyuna daihil ediliyor. Bu araçlar tohum serpme, saban, tarla sürme gibi amaçlarla kullanılabilmekteler.

Farming Simulator 17 – Big Bud Pack ile oyuna eklenen araçları kullanabilmek için öncelikle oyun içi parayla bu araçları satın almanız gerekmekte. Bu nedenle bu indirilebilir içeriği satın almadan önce oyun içinde yeteri kadar paraya sahip olduğunuzdan emin olmanızı tavsiye ediyoruz.

Farming Simulator 17 – Big Bud Pack YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Witcher 3 Hayatta Kalma Modu

Witcher 3 Hayatta Kalma Modu ya da orijinal adıyla Primal Needs modu, eğer The Witcher 3 oyununa sahipseniz oyunu tekrar...

Kapat