Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Fazilet Takvimi

Fazilet Takvimi indir, Fazilet takvimi kendinize uygun güzel mobil cihazlarınızda açabileceğiniz takvim uygulaması arıyorsanız bu uygulama tam sizlere göre.

Fazilet takvimi, Evlerimizin duvarlarında asılan bizlere gerçekten dini olarak çok faydalı bilgiler sunan harika takvimdir.
Fazilet takvimi uygulama olarak indirdiğinizde ne gibi özelliklere sahip olacaksınız ? Gps özelliği sayesinde cihazınızın konumu açık olduğunda konumları otomatik olarak ayarlayacak ve size gerçek zaman takvimi aktif olacaktır.

fazilet takvimi indir

Fazilet Takvimi Özellikleri

 Hadis-i Şerif ve Ayet-i Kerime’lerin Arapçasının gösterimi (Türkçe, İngilizce ve Endonezce dilleri haricindeki dillerde sonraki sürümde eklenecektir.) ve sene içerisindeki takvim yazılarının tamamında arama özelliği ve hızlı erişime eklenip daha sonra ulaşılabilmesi sağlandı.
– Alınan ücret yalnız 2019 yılı takvimi içindir.
– Tarihte Bugün bölümü eklendi. (Türkçe haricindeki dillerde sonraki sürümde eklenecektir.)
– Çoklu dil özelliği eklendi.
– Pusula eklendi.
– Namaz vakit bildirim çubuğu eklendi.
– Mühim bilgiler bölümü Fazilettakvimi.com sitemizle entegreli şekilde uygulamada gösterilmektedir.
– Takvimdeki veriler arasında istediğiniz bir tarihi seçerek o tarihteki arka sayfa, hadis-i şerif ve namaz vakitlerine erişim sağlayabilirsiniz.
– Takvim arka sayfa yazıları yıllık güncellenmektedir.
– Günün sözleri (Ayet-i Kerimeler, Hadis-i Şerifler) yıllık güncellenmektedir.
– Namaz vakitlerinin tamamı 204 ülke ve yaklaşık 4000 şehir ve ilçe için Fazilettakvimi.com sitesinden güncellenmektedir.

Fazilet Takvimi YAPILAN YORUMLAR