Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Five Dates

Five Dates, oyuncuları ile en önemli etkileşimli romantik komedi oyunu. Wales Interactive doğrulusunda tasarlanan ve yayınlanan interaktif oyun, YouTuber’lar arasında epey popüler. Üreticisi doğrulusunda “Dijital buluşmaların sürprizlerle dolu dünyası ile ilgili etkileşimli tek romantik komedi” olarak tariflenen Five Dates, Steam üstünden indirilebiliyor. Yukarıdaki Five Dates İndir düğmesine tıklayarak oyunu Windows PC’nize indirip oynayabilirsiniz.

Five Dates İndir

Five Dates’de aradığı özelliklerle beş potansiyel şahıs bulan Vinny, fiziksel dokunuş diye tek vakanın kalmadığı tek dünyada uyumun, kimyanın ve bağ kurmanın hala olası olup olmadığını keşfetmeye çalışıyor. Five Dates oyuncuları arasında Marisa Abela (Maya), Georgia Hirst (Grace), Mandip Gill (Shaina), Taheen Modak (Vinny) bulunuyor.

The Complex, The Bunker ve The Shapeshifting Detective’in üreticisi olan stüdyoya ilişkin oyun, Paul Rachid (The Complex) doğrulusunda yönetilen, tamamiyle işlek aksiyonlara dayanan bir romantik komedi. Karantina döneminde kavramsallaştırılıp filme alınmış ve geliştirilmiş. 7 saatin üstünde kamera görüntüsü, bütün oyunlar arasındaki en uzun FMV çekim müddeti, oyun oynanırken hikayeyi etkileyen anlık temas vaziyet takibi, 10 değişik netice getiren defa seçenekli öykü anlatımı ile en önemli oyunun hususu şöyle; Londra’da yaşam sürdüren Y kuşağı Vinny, koronavirüs pandemisi esnasında haneden çıkamadığı dönemde ilk defa tek randevu uygulamasına mensup olur. Aradığı özelliklerde beş potansiyel şahıs bulan Vinny’nin, Mandip Gill (Doctor Who) ve Georgia Hirst (Vikings) doğrulusunda canlandırılan birbirinden defa fakat defa değişik kişiliklere sahip bu kadınlarla videolu randevu inşa etmek için cesaretini toplaması gerekiyor.

Her buluşmada Vinny’nin sebep etkileşime gireceğini ve onların kendisi ile yeniden buluşmak isteyip istemeyeceğini izleyicilerin tercihleri belirleyecek. Dallanıp budaklanan defa istikametli Eklendi hususları ve karşısındakini tarif etmeye yönelik sorularıyla Vinny; dijital oyun şeklindeki buluşmalar, kendini zor vaziyetlere sokan senaryolar ve beklenmedik gerçeklerle karşı karşıya

Five Dates; dijital randevu dünyasında yolunu bulmaya gayret gösteren ortalama tek bekar adamın peşinde, sürprizlerle dolu çağdaş randevu tecrübenini keşfe çıkarıyor. Yolculuğu süresince izleyicilerin onun yerine vereceği kararlar çekicilik ve ahenk anlayışına alan okuyacak.

Five Dates Sistem Gereksinimleri

Five Dates indirip PC’nizde oynamak için gerekli sistem gereksinimleri aşağıda verilmiştir. Minimum sistem gereksinimleri Five Dates oynamak için yeterli olup, önerilen sistem gereksinimleri oyundan tam zevk almanızı sağlar.

Minimum sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 32-bit
 • İşlemci: Intel Core i3 / AMD A6 2.4GHz
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD 5750. OpenGL 3.3
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 11 GB boş alan

Önerilen sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
 • İşlemci: Intel Core i5 / AMD A6 2.4GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: AMD Radeon M295X @2GB
 • DirectX: Sürüm 12
 • Depolama: 11 GB boş alan
Five Dates YAPILAN YORUMLAR