Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

FL Studio Mobile

FL Studio Mobile uygulamasıyla Android cihazlarınızdan kendi müziklerinizi yapabiliyorsunuz.

Masaüstü platformlardan hatırladığımız FL Studio uygulaması, sunduğu özelliklerle kendi şarkılarınızın altyapısını oluşturacak müzikler oluşturabilmenizi sağlıyordu. Mobil platformda da aynı iş için geliştirilen FL Studio Mobile uygulaması, telefon veya tabletlerinizde müzik projelerinizi kaydetmenizde kolaylık sağlıyor.

Yüksek kalitede synthesizer, sampler ve davul kitlerini bulabileceğiniz uygulamada, ayarlanabilir sanal piyano klavyesi ve drumpad’lere de ulaşabilirsiniz. Birçok müzik türünde kullanabileceğiniz enstrümanlara sahip olan FL Studio Mobile uygulaması, şarkılarınızı gerçek zamanlı efektlerle geliştirmenizde de yardımcı oluyor. Projelerinizi tamamladığınızda WAV veya MP3 formatında kaydedebilmenize olanak sağlayan FL Studio Mobile uygulamasının ücreti 48.99 TL olarak belirlenmiş. Bu fiyat her ne kadar biraz yüksek olsa da, sunulan özellikler sayesinde yarattığınız projeleri gördüğünüzde tatmin olabilirsiniz.

Uygulama özellikleri:

  • Yüksek kalitede synthesizer, sampler ve davul kitleri
  • Sanal piyano klavyesi
  • Yüksek kaliteli ses motoru
  • Ses kaydetme, sesleri içeri aktarma
  • MIDI dosyalarını içeri ve dışarı aktarma
  • Çeşitli ses efektleri
FL Studio Mobile YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
FL Studio

10 yıldan eski bir geçmişe sahip olan FL Studio ses kayıtları yapıp düzenlemek isteyenler için kullanılabilecek en kapsamllı yazılımlardan. Kapsamlı...

Kapat