Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Format Factory

Format Factory tanınmış bütün video, ses ve fotoğraf formatlarını birbirine dönüştürmek için kullanabileceğiniz tamamiyle fiyatsız tek multimedya dönüştürme uygulamasıdır.Şimdiye kadar hiç tek formatı başka tek formata dönüştürmeyi denediniz mi? Cevabınız evetse, güvenilir olun ki dönüştürme işlemlerini süratli tekşeklinde gerçekleştirebilmek için değişik ayarlara gereksinim duymadanbasit tek şeklinde yapabilecek programı bulmanın zor olduğunun farkındayım.
İşte bu noktada multimedya dosyalarını birbirine dönüştürmek için kullanabileceğiniz Format Factory vasıtası ile dönüştürme işlemlerini süratli ve basit tek şeklinde yapabileceksiniz.
Tüm Windows işletim sistemleri üstünde gayret gösteren, fiyatsız ve çoğu ilerlemiş özelliğe bulunduran bu uygulama harbiden hayatınızı basitleştirecek.
Programın arayüzünden bahsetmeden evvel birbirine dönüştürmenize destur verilen dosya formatlarından söz etmek istiyorum.
Video dönüştürme, ses dönüştürme ve hem de fotoğraf dönüştüme işlemlerinin tamamını gerçekleştirebileceğiniz Format Factory; MP3, AVI, 3GP, MOV, MKV, AMR, MMF, M4A, MP2, ICO, TIF, TGA, PCX gibi malumdosya uzantılarını destek verdiği gibi şuana kadar adını duymadığınız henüz çoğu dosya uzantısı için takviye sunmaktadır.
Programın kullanıcı arayüzü epey çekici ve iyi örgütlü edilmiş vaziyettedir.
Bunun yanı sıra program birden fazla dosya uzantısını işlemek için değişik araçları kullanıyor olsa da, kullanımı kolay kullanıcı arayüzü üstünde dilediğiniz bütün işlemleri basitçe gerçekleştirebilirsiniz.
Eğer Format Factory eşliğinde gelen standart kullanıcı arayüzü hoşunuza gitmediyse, halihazırda bulunan başka değişik kullanıcı arayüzü seçeneklerinden faydalanabileceğiniz gibi, temanın değişik renk seçeneklerini de tecrübe edinebilirsiniz.
Format dönüştürme işlemlerinin yanında DVD ve CD’ler üstünde bulunan müzik ve bilgileri sabit diskiniz üstüne kaydedebilir, seçmiş olduğunuz diskler üzerindeki bilgileri ISO formatında arşivleyebilir ve hem de ISO dosyalarını henüz da sıkıştırarak CSO formatına çevirerek saklayabilirsiniz.
Seçim tamamiyle size ilişkin.
Dosya dönüştürme işlemleri esnasında ortalamanın üzerinde tek performans sergileyen Format Factory, bilhassa devasa dosyaların dönüştürme işlemleri normalden henüz uzun sürebilmektedir.
Bu noktada dönüştürme işleminin tamamlanmasını beklemenize lüzum yoktur.
Dönüştürme prosedürü tamamlandıktan ardından bilgisayarınızı kapatacak şeklinde ihtiyaç duyulan ayarları yaparak, bilgisayarınızın başından uzaklaşabilirsiniz.
Desteklediği çoğu dosya formatı uzantısı ve dönüştürme işlemlerini hatasız olarak sonlandırması hasebiyle piyasada kullanılabilecek en iyi dönüştürme araçları arasında bulunan Format Factory çoğu kullanıcının ilk seçimleri arasında bulunmaktadır

Format Factory YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
OpenOffice

OpenOffice.org açık kaynağın hem tek ürünü hemde tek projesi olarak göze çarpan fiyatsız tek büro uygulama paketi dağıtımı. İçerisinde barındırdığı yazı işlemcisi,...

Kapat