Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
free download manager indir

Free Download Manager

Free Download Manager indir, Ücretsiz internet üzerinden dosya indirme yöneticisidir. Internet download manager(idm) ile hemen hemen aynı özelliklere sahip sadece tek özelliği ücretsiz olmasıdır. 🙂

(Öneri) Free Download manager, Windows işletim sistemine indirdiğinizde her hangi bir aktivasyon yapmanıza gerek yapmadan her hangi bir illegal yola başvuru(crack) yapmadan gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Free Download Manager Nedir ? Nasıl Kullanılır

Internet üzerinden sürekli dosya indirin ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız sizler için geliştirilmiş Free Download Manager hemen indirin.

Internetten ses ve video indirme işlemi yaparken indirmeden ön izleme imkanı sizlere sunmaktadır.

Free Download Manager indir – Ücretsiz faydalan


Dosya türlerini indirtikten sonra dönüştürme imkanı vermektedir.
Free download manager internet de dosya indirirken yavaşlama olmaması adına hızını kendiniz belirleyebilirsiniz Böylece internet de hızlı bir şekilde sörf yapabilirsiniz.
Free Download Manager ile web sitelerinin içeriklerini istediğiniz gibi indirebilirsiniz.
Free Download Manager indikten sonra size Chrome tarayıcı kullanıyorsanız eklentisini de kurmanızı istiyor. Tercih tamamen sizlere bırakılmış chrome üzerinden indirim yaparken yardımcı olan bir eklenti.
Free download manager ; HTTP/HTTPS/FTP/BitTorrent destekler herhangi bir torrent uygulamasını sürükleyip programın içine bıraktığınızda indirme işlemine başlar.
Proxy desteği mevcuttur. Uygulama indirirken anonim olmak isteyenler için desteklenen bir durumdur.
Türkçe dil desteği bulunmakta olup indirdiğinizde direk aktif olmaktadır.


Free Download Manager YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Epic Pen

Epic pen indir, ücretsiz mevcut bilgisayarınızda çizim programı olarak kullanabileceğiniz Windows sistemine bağlı resim programıdır. Epic pen, açık arayüzü yerine...

Kapat