Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

FrogSling 2

FrogSling 2, Windows 8 tablet ve bilgisayarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz keyifli beceri oyunlarından biri. Adından da anlayacağınız üzere sapanın ucuna iliştirdiğimiz kurbağaları gösterilen hedeflere doğrultmak ve vurmak suretiyle puan kazanılarak ilerleyen bir yapım ve hem arayüz hem de oynanış yönünden daha çok çocuklara hitap ettiğini söyleyebilirim.

DinoGames tarafından geliştirilen ve sadece Windows kullanıcılarının beğenisine sunulan FrogSling’in devamı niteliğinde hazırlanan FrogSling 2’de amacınız etrafta başıboş gezinen kurbağaları sapanınızın ucuna iliştirmek ve fırlatmak. Tabii ki gelişigüzel bir şekilde değil. Gösterilen hedefler ise bölümden bölüme değişiyor. Kurbağaları ilk bölümlerde su kovalarına, basketbol potasına fırlatıyorsunuz ve hedefler sabit olduğundan hiçbir zorluk yaşamadan hızlı bir şekilde tamamlıyorsunuz. Ancak ilerledikçe hem hedefler değişiyor hem de hedefler hareketli olarak karşınıza çıkıyor. Öte yandan daha fazla puan kazanmak için daha fazla kurbağayı sapana takmanız gerekiyor.

Hız ve beceri gerektiren gerek müzikleri gerekse de oynanışı ile eğlenceli bir yapım olan FrogSling 2’nin kontrollerinden bahsedecek olursam oldukça basit olduğunu söyleyebilirim. Farenin sol tuşuna bastıktan sonra (Dokunmatik ekranlı Windows cihaz üzerinden oynuyorsanız ekranın herhangi bir yerine dokunarak) tek yapmanız gereken noktalara dikkat ederek kurbağayı hedefe göndermek. Kontrollerden oyunun basit olduğu yargısına varabilirsiniz ve ilk bölümler için haklısınız ancak sonraki bölümlerde bunun böyle olmadığını görüyorsunuz.

Windows cihaz üzerinde oyun oynamaya meraklı çocuğunuz veya küçük kardeşiniz varsa bu oyunu gönül rahatlığıyla beğenisine sunabilirsiniz. Tabii ki beceri türünde oyunlarından hoşlanıyorsanız siz de indirip deneyebilirsiniz.

FrogSling 2 YAPILAN YORUMLAR