Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Game Hacker (APK)

Game Hacker, Android oyunları için hile programı. Ücretsiz indirdiğiniz, belli bir oynamanın ardından can, altın, para isteyen Android oyunlarında sınırlamaları ortadan kaldırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz hile programlarından biri.

game hacker 3.1 apk olarak indirilmeye hazır kurabilirsiniz.

Android oyunlarının çoğunluğu ücretsiz indirilmeye açılıyor ancak uygulama içi satın alım seçenekleriyle ilgilenmezseniz oyunu belli bir bölüme kadar oynayabiliyorsunuz. Sonrasında ya can hakkınız bitiyor; arkadaşlarınıza can isteği göndermek zorunda kalıyorsunuz ya da altın satın almanız gerekiyor. Oyunda hızlıca ilerlemek, belli bir seviyeye gelmek istiyorsanız satın alımları değerlendirmekten başka çareniz yok. Game Hacker gibi hile programlarını kullanma seçeneğiniz de var elbette.

Root’lu olması şartıyla tüm Android telefon ve tabletlerde çalışabilen hile programı SB Game Hacker’ın güzel yanı; reklamlara boğmaması. Sürekli olarak tam sürüme geçmeniz hususunda reklamlar çıkarmıyor. Uygulamanın kullanımı da son derece kolay. Arama bölüme kaç altın, coins, can veya para istediğinizi yazmanız yeterli oluyor.

Game Hacker (APK) YAPILAN YORUMLAR

  • admin
    8 ay önce

    Game Hacker apk desteğini kesmiş farklı sunuculardan indirilip sunucumuza indirilmiştir.
    Game Hacker_v3.1.apk dosyası trend micro ile taranmış herhangi bir tehdite raslanmamıştır.
    Game hacker apk indirip kurabilirsiniz. Mobil cihazlarda virüs programını kullanarak indirmeyi ve taramayı öneririm.

Önceki yazıyı okuyun:
SnapTube

SnapTube indir ücretsiz uygulama ile sosyal medya ve sosyal video destekleyen sitelerden video ve müzik indirmeye yarayan android işlemciler için...

Kapat