Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Game of Sultans

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Game of Sultans (Muhteşem Sultan), Tarih sevenler için hazırlanmış Muhşteşem sultanı indirip android cihazlarda hızlı şekilde oynayabilirsiniz. Game of Sultans sizleri osmanlı devleti zamanına götürecek şehzade ve saray yöneteceksiniz.

Game of Sultans (Muhteşem Sultan) Nasıl indirilir ?

Game of Sultans, indirmek için indir tuşuna tıklayarak google play store sayfasına yönlendirileceksiniz. Ekranda sizlere oyun hakkında detaylar çıkacak ve destekleyeceği android belirtilmektedir.

Game of Sultans (Muhteşem Sultan) Nasıl Kurulur

Türkiyenin ve dünyanın simülasyon rol yapma oyunu olma özelliğini taşıyan oyunda Muhteşem sultan 600 yıl dünyaya baş kaldırmış Osmanlı Devleti anlatılmaktadır. İnen oyuna tıklayarak ekran açılır Ve oyun başlangıcı yapılmalıdır.

Game of Sultans (Muhteşem Sultan) Amacı

Türkiye’nin ve dünyanın ilk ve tek simülasyon rol yapma oyunu (srpg) olma özelliğini taşıyan Game of Sultans Türkçe adıyla Muhteşem Sultan, 600 yıl dünyaya hükmeden Osmanlı Devleti’nin şanlı tarihi üzerine kurulu. 600 yıl boyunca 3 kıta, 7 deniz ve 50 ülkeye hükmeden Osmanlı Devleti’nin tarihini yeniden yazdığınız muhteşem ötesi bu oyunda yeri geliyor Osmanlı Sultanı’nın günlük hayatını yaşıyor, yeri geliyor Padişah olarak devlet yönetimini alıyor, yeri geliyor gerçek tarihe paralel savaşlara hazırlanıyorsunuz.

Game of Sultans BENZER İÇERİKLER
Game of Sultans YAPILAN YORUMLAR