Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
gerçek okul otobüsü sürüş

Gerçek Okul Otobüsü Sürüş

Gerçek okul otobüsü sürüş indir gerçek okul otobüsü sürüş – offroad otobüs sürücüsü 2019 oyunu sizi okul hayatınızın hayal gücüne götürür zira bu oyun realite offroad okul otobüsü sürüş serüveninin realite tek simülasyonudur.

Okul öğrencilerini taşı!

Profesyonel offroad okul otobüsü sürüş becerilerinizi arkadaşlarınıza göstermenin ve onlara her vakit lise için zamanında olduğunuzu söyleme süreyi.

Dakikliğinizi ve otoban sürüş becerilerinizi göstererek lise otobüsü oyunlarının en iyi sürücüsü olun. Bu okul taşıyıcı oyununda, öğrencileri ve öğretmenleri evlerinden alıp okullarına bırakmanıza destur veren devasa okul otobüsleri bulunmaktadır.

Okul sürüşü yolculuğu, yüksek dağlarda yetişen dört mevsim yeşil ormanların güzelliğinin keyfini çıkarmanızı sağlar. Sürücü kursu oyununun keyfini çıkarın ve arkadaşlarınıza bütün fiyatsız okul otobüsü oyunlarının kahramanı olduğunuzu söyleyin 2019.

Offroad meydanlarından öğrencileri ve öğretmenleri alın ve onları çağdaş kentteki amaç okullarına bırakın. Profesyonel tek dağ şöförü gibi süratli sürmeli ve tepe sürüş yeteneklerini göstermelisiniz, böylelikle öğrenciler ve öğretmen bu halk otobüsü sürüş simülatörü oyununda size güvenebilirler.

Yaz tatilleri yaklaşıyor, fakat tatillerden evvel yaz evveli imtihanlarını hazırlamak için defa çalışmak zorundasınız, bu nedenden dolayı bütün talebelerin okula herhangi bir ücretle ulaşması gerekmektedir.

Offroad otobüs şoförü olmak, kent okulundaki mini büsünüzü offroad alanlarının olanaksız izlerine sürerek fevkalade okul nakliyeciliği hizmeti verme sorumluluğunu üstlenmelisiniz. Offroad koçunu okul nakliyeciliği için kullanmak, herhangi bir offroad macerasından daha düşük değildir, zira toplu taşıma araçları çok sayıda varış yeri hasebiyle her vakit keyifli meydana gelmiştir.

Okul Çocukları sizinle beraber tek okul otobüsü otobüsüne yolcu etmek için defa heyecan vericidir, bu nedenden dolayı kent otobüslerini çocukları okullarına mega otobüslerinde ve devasa otobüslerinde ulaştırmak için dikkatlice sürün.

Trafik kurallarından hiçbir zaman taviz vermeyin, yanlızca 2019 kahramanının en iyi okul sürüş oyunu ve dağ otobüsü oyunu olmak için her kaidesi takip edin.

Bir seyahat otobüsü şoförü gibi davranmayın zira tek seyahat otobüsü ya da toplu taşıma otobüsünde: her yaştan turist ya da gezgin var, fakat okul otobüslerinde yalnızca öğrenciler var. Otobüs oyunu olarak da bilinmektedir.

Bu yüzden offroad okul otobüsünüzde offroad yolculuklarına devam edebilmeleri için kibar ve nazik tek şeklinde davranmanız lazım olur. ***

Realite Okul Otobüsü Sürüşünün Özellikleri

– Offroad Otobüs Sürücüsü 2019
son olarak offroad otobüs desenleri
* gerçekçi ve 3D offroad ortamı
* realite çağdaş kent etrafı
* başlangıçta fizik tabanlı otobüs kontrolleri
* kullanıcıları arkadaşı oyun etkileşimi
* yüksek etkileşimli oyun
* çok sayıda cihazla ahenkli
* Okul çocuklarının realite animasyonu
* en iyi okul sürüşü oyunu
* keyifli sesler
* zorlu offroad vazifiyeti Offroad okul otobüsü simülatörü oyunun keyfini çıkarmak için indirme butonuna dokunun ve başka fiyatsız otobüs simülasyon oyunlarını ya da en yeni otobüs sürüş oyunlarını ya da offroad otobüs sürüş oyunlarını vb.

Gerçek Okul Otobüsü Sürüş YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Tır Simülatörü : Avrupa 2
Tır Simülatörü : Avrupa 2 Android

Tır Simülatörü : Avrupa 2 ile gerçek bir tır sürüş deneyimi yaşayın.Avrupada şehirler arası sürüş yapın, Berlin, Venice, Madrid, Milan,Prague...

Kapat