Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Gramblr

Gramblr 2020 programı, İnstagram hesabınızı resim yüklemenize olanak sağlayan programdır.  Bilgisayarınızdan direkt olarak instagrama fotoğraf yüklemek biraz zor olabilir bunun için Gramblr  sizin işinize yarayacaktır.

Gramblr indir Instagramda web tarayıcı kullanmadan program ile resimleri hesabınıza yükleyebilir resim boyutlarını ve uzantılarını kontrol ederek yükleme işlemini sağlayabilirsiniz. Gramblr Jpg, jpeg uzantılarını desteklemektedir. Bu uzantıların dışında instagrama yükleme yapılamaz.

Direkt olarak link kopyalamakla uğraşmamak için Facebook ve Twitter üzerinden paylaşma butonları da program içerisinde yer alıyor. En hızlı yoldan resimlerinizi dostlarınızla ve dünyayla paylaşmak için bilgisayarınıza bulunması gerektiğini düşündüğüm bu uygulamayı denemeyi unutmayın.

Gramblr BENZER İÇERİKLER
Gramblr YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Fatih Kalem

Fatih Kalem indirerek, PC'nizde Fatih projesi etkileşimli (akıllı) tahtalarında kullanılmak emeliyle geliştirilmiş süratli ve kolay tek kalem programına sahip olmuş olursunuz. Öğretmenlerin en etkili şeklinde çalışabilmeleri için tasarlanmıştır. Eğitimcilerin en fazla gereksinimi olan özellikleri barındırır. Yalın ve anlaşılırdır....

Kapat