Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Granny

Granny, korku oyunu oynamak isterseniz tam sizlere göre taslarlanmış korku oyunudur.

Granny Korku oyunu Konusu; Oyunda büyükanne tarafından hapis edildiğiniz korkutucu evden nasıl kaçabileceğinizin mücadelesini veriyoruz. Oyunda yalnız büyük anne sizin yakanızdan düşmüyor en ufak bir hata onun kulaklarına gidiyor. Kurtulmak için sadece 5 gününüz var iyi değerlendirin.

Büyükanne uyandığında yada sizi duyduğunuzda ne yapacaksınız gardorop veya yatağın altına kaçarak onun odadan gitmesini bekleyeceksiniz. Hadi bakalım sizleri neler bekliyor görün.

Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız ev içinde yaratıktan kaçarak kurtulmaya çalışmaktır. Granny içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız can hileli, yaratık çoğaltma-azalma hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rahatça evden çıkabilirsiniz. Karmaşık ev ortamı, kullanılabilir onlarca eşya, peşinizden ayrılmayan bir yaratık ve dahası sizleri bekliyor. Granny v1.5 sürümünde evden kaçmak için yeni bir yol, oyun modu, Granny için evcil hayvan eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Granny Play Store’da 1.300.000’den fazla indirilmiştir.

Granny Eksileri 1)Duvarın veya arabanın arkasından vurabiliyor. 2)Kendi kapanlarına takılmıyor. 3)Öldürme ve yüz animasyonları çok az. 4)Granny’nin grafik kalitesi çok düşük. 5)Ev ve Harita yeterince büyük değil. Granny Artıları 1)Oyunda 2’den fazla kez Grannyyi öldürmeyi başarabiliyoruz. 2)Oyun Seviliyor 3)Sesler güzel

Granny YAPILAN YORUMLAR

  • Korku Oyunu indir – Korku oyunları indir
    1 sene önce

    […] Granny […]

Önceki yazıyı okuyun:
Falcı İkizler

Falcı İkizler uygulaması ile Android cihazlarınızdan kahve falınızı yorumlatabilirsiniz. Kahve içtikten sonra keyfinizi ikiye katlayacak Falcı İkizler uygulaması, falınızı kapattıktan...

Kapat