Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

GTA 5 PUBG Modu

Complex Control, Grand Theft Auto 5 için üretilmiş Gta 5 pubg modu indir, oyununda pubg zevkini yaşamaya başla

PlayerUnknown’s Battledrounds, geçtiğimiz yıl inanılmaz bir başarı yakalamış ve üst üste rekorlar kırarak, adından söz ettirmeyi başarmıştı.

Bu yeni modda 50 farklı özel ve dengesi büyük bir hassasiyetle yapılmış yetenek bulunuyor. Bu yetenekler arasında kısa mesafe Gta 5 pubg modu ışınlanma (blink), zamanı yavaşlatma gibi özellikler bulunuyor.

Oyuncular 70 karakter arasından seçim yapıyorlar ve savaş bölgelerinde hayatta kalmaya çalışıyorlar. Ayrıca bu modla beraber her yerde yapay zekalı düşmanlarbelirirken, onların çok daha agresif olmaları için çalışmalar yapılmış.

Bu mod içerisindeyken ilerlemeniz tıplı bir Battle Royale şeklinde gelişecek. Öldüğünüzde tüm ilerlemenizi kaybedeceksiniz ve yeniden başlamanız gerekecek.

Elbette Complex Control daha birçok farklı özelliği içinde barındırıyor. Yenilenmiş arayüz, kayıt sistemi, çok daha agresif sürücüler modla beraber GTA 5’e ekleniyor.

Bu modun tamamen tek kişilik odaklı ve yeniden oynanabilirlik baz alınarak hazırlandığını da belirtmeden geçmeyelim.

GTA 5 PUBG Modu BENZER İÇERİKLER
GTA 5 PUBG Modu YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Hello Neighbor

Hello Neighbor indir en iyi sırlarla gizlilik taşıyan korku oyunu, PC versiyonlarında da mevcut olan bu oyunun konusu komuşusunun evinin...

Kapat