Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
GTA 6 Haritası Sızdırıldı Liberty City ve Vice City  Hakkında Bilgi

GTA 6 Haritası Sızdırıldı Liberty City ve Vice City Hakkında Bilgi

  • Ana Sayfa
  • GTA 6 Haritası Sızdırıldı Liberty City ve Vice City Hakkında Bilgi

Grand Theft Auto oyun sektöründeki en fazla beklenilen yapımların arasında yer almakta ve Rockstar GTA 6 ile ilgili verileri sızdırmamayı başarıyor.

Ancak bu gün meydana çıkan tek rapora göre GTA 6’da yolcu edilebilecek birden fazla kent olacak

gta6 indir
gta6 indir

. Grand Theft Auto 6 konusunda sızıntılardan kimileri internete yüklenmi şolduğu halde oyun ile ilgili defa bişi bilmiyoruz. Fakat bu gün Pastebin’de iddia edilen ve kısa müddet içinde silinen kimibulgular GTA 6 ile ilgili ehemmiyet taşıyor. Liberty City ve Vice City haritalarını birleştirecek GTA 6’nın öyküsü de belirginleşmiş halde.

ockstar, oyunu Liberty City’de başlatacak. Ufak tefek hırsızlıkların uygulanacağı bu kentte devasa tek çeteye katılacağız ve yolculuğumuz Vice City haritasında sürdürülecek.

Buradaki görevimiz de ise ‘uyuşturucu lordu‘ olmaya kadar devam edecek. Ancak Rockstar’ın bugünkü konsollarına GTA 6 sunma gibi tek planı bulunmuyor.

PS4 ya da Xbox One’a Çıkış Yapmayacak Sony Playstation 5 ve Xbox 2’nin satışlarını çözümleme etmek isteyen Rockstar,

GTA 6’yı bu konsollara gizliyor. Bellek kısıtlamaları hasebiyle bugünkü konsollarını seçenek etmeyen geliştiricinin GTA 6 Online’da ise değişik tek kent kullanacağı iddia ediliyor.

Bu kadar yüksek ebatlı tek oyunu PS4 ya da XONE’nın kaldırmayacağını düşünen Rockstar’ın birkaç sene içinde GTA 6′yı sunması bekleniyor.

GTA 6 Haritası Sızdırıldı Liberty City ve Vice City Hakkında Bilgi BENZER İÇERİKLER
GTA 6 Haritası Sızdırıldı Liberty City ve Vice City Hakkında Bilgi YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Hunt: Showdown
Hunt: Showdown Ücretsiz Hemen indirin

Hunt: Showdown ücretsiz hemen indirin Geçen sene oyunculara sunulan yaşamda kalma temalı Hunt: Showdown kısa müddetliğine ücretsiz oldu. Oyunu bu...

Kapat