Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
gta vice city

Gta Vice City

Gta Vice City indir Gta klasiklerinden olan günümüzde bile unutulmadan ilk heyecanla oynan harika bir mafya oyunudur. Oyunda ki başrol karakteri Tommy Vercetti’nin hikayesi ile oynuyoruz.

Gta Vice City 1986 Vice City şehrinde konu olarak geçmektedir. Şehir olarak görkemi ve güzelliğiyle ön plana çıkan Miami‘dir. Gta vice city haritası diğer GTA oyunlarına göre biraz daha kapsamı düşüktür.

gta vice city indir
gta vice city indir

Gta Vice City Karakterleri

1.1 Tommy Vercetti
1.2 Sonny Forelli
1.3 Lance Vance
1.4 Ricardo Diaz
2 Yardımcı karakterler
2.1 Ken Rosenberg
2.2 Juan García Cortez
2.3 Mercedes Cortez
2.4 Kent Paul
2.5 Avery Carrington
2.6 Umberto Robina
2.7 Auntie Poulet
2.8 Love Fist
2.9 Mitch Baker
2.10 Steve Scott
2.11 Candy Suxx
2.12 Cam Jones

Ana karakter olan Tommy Vercetti hakkında;

Oyundaki oynanabilir ana karakterdir. 1986 seneninde mapustan çıkar.[1] Yaşanan olayların ticari işleri kötü etkileyeceğini düşünen Sonny, onu bağımlılık yapıcı madde ticareti için Vice City’e göndermeyi düşünmektedir
.[2] Ticaret için gittiği Vice City’de bağımlılık yapıcı madde ve para takası yapılırken 3 silahlı erkek oradakilere ateş ederek Victor Vance’i, Harry’yi ve Lee’yi öldürür.
Tommy yara almadan oradan kaçmayı başarır fakat Sonny’nin parasını kaybeder. Takasın bozguna uğradığı yerden uzaklaştıktan ardından tek otele giriş yapar ve tuttuğu odada Sonny Forelli’yi arayıp takasın bozguna uğradığını, Harry ve Lee’nin can verdiğini ve paraları kaybettiğini anlatır. Paralarının çalındığını öğrenen Sonny bu vaziyete defa kızar.

kaynak;https://tr.wikipedia.org/wiki/Grand_Theft_Auto:_Vice_City_karakterleri_listesi adresinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Incoming search terms:

  • gta vice city İndir
  • gta vice city
Gta Vice City YAPILAN YORUMLAR

  • Gta TÜRK City indir – Gta TÜRK City Eklenti Yaması – PROGRAMTR
    4 sene önce

    […] Ücretsiz Gta Vice City indir […]