Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Hacivat Karagöz Oyunu

Ülkemizin ehemmiyetli sembollerinden biri olan Hacivat ve Karagöz, bundan sonra mobil telefonlarınızda oynayabileceğiniz tek oyun durumuna geldi. Bağımsız Türk tek geliştirici doğrulusunda mobil platforma aktarılan Hacivat ve Karagöz, keyifli zamanlar geçirmeniz ve becerilerinizi sınamanız için sizlerin desteğini bekliyor.Harika tek atmosferde geçen Hacivat Karagöz Oyunu, boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz zevkli tek oyundur. Epey kalifiye grafiklere bulunduran oyunda classic koşu oyunlarında bulunduğu gibi ebedi koşu yapıyor ve aşağı düşmeden boşlukların üstünden atlamaya çalışıyorsunuz.

Basit tek oynanışa bulunduran oyunda şu anlık Hacivat’ı muayene ediyor ve zorlu bölümlerin üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz.

Gelişen günlerde Karagöz, Tuzu olmayan Deli Bekir, Beberuhi, Salkım İnci, Kanlı Nigar, Çelebi ve Zenne gibi vazgeçilmez karakterleri de dahil edecek olan geliştirici, oyunu henüz keyifli hale getirecek diyebiliriz.
Sürekli yenilenen oyunu dostlarınızla beraber oynayabilir ve rakiplerinizle maç edebilirsiniz. Hoş grafiklere ve gerçekçi atmosfere bulunduran Hacivat Karagöz oyununu kesinlikle denemeniz gerekiyor. Şayet bu tür oyunlardan beğeni alıyorsanız bu oyunu sakın kaçırmayın.
Hacivat Karagöz Oyunu’nu Android cihazlarınıza 3,99 TL karşılığında indirebilirsiniz.

Hacivat Karagöz Oyunu YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Düşen! – Kelime Oyunu

Düşen! - Sözcük Oyunu Android işletim sistemine sahip cihazlarda oynayabileceğiniz tek sözcük oyunudur. Tek bayan gazetesi ve hem de tek...

Kapat